U "golfu" povrijeđeno 11 lica

U "golfu" povrijeđeno 11 lica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
golf-tuzla-stub.jpg


Među povrijeđenim ima i djece...
27.02.2008. 18:11

Jedanaest lica povrijeđeno je u saobraćajnoj nezgodi kada je "golf 2" sletio sa puta i udario u stub ulične rasvjete u Tuzli saopšteno je danas iz Ministarstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona.

Povrijeđeni, među kojim ima i djece, zadržani su na liječenju u Univerzitetskom kliničkom centru.

Povrijeđeni su vozač Jasmin O. (27), Mirnesa O., Mirnes O., Hasib O., Aida G. (21), Dragana I., Elvis B., Hajra B. (22), Elvis O., D.I. (8) i H.G. (1).

O ovom udesu, koji se dogodio juče u Ulici Husinskih rudara u Tuzli, obaviješten je kantonalni tužilac.
 
Član
pa sta su ovi pokusavali??? da obore ginesov rekord kolko moze stat u golfa il sta???
 
ja mislim da su nagore prosli oni u gepeku....cuj 11 u golfa....to ni japancima nije poslo za rukom 11 u golfa 2 ..To ima samo u Bosni nidje vise.
 
Da nije toliko smjesno mozda bi bilo i zalosno:icon_rolleyes:Cuj 11 ljudi u golfa 2:lol::lol::lol::lol:ne znam samo gdje su se uspjeli nagurati svi:icon_confused:Mozda je neko bio i pod haubom?Joj koji idioti, da ne povjeruje covjek...ovo je prije za humora nego za crne hronike:icon_rolleyes:
 
Član
Doduse vjerujem u to, u moju Fabiju stane bez problema 7 masivnijih ljudi, bez upotrebe gepeka, a drugovi iz stare raje nagurali su 13 osoba u Kadetta, tako da je ovo jos kod njih i komotno bilo haha :D
 
Član
Jeste li sigurni da su svi povrijedjeni bili u autu, da nisu setali uz put?! Ak su gore u zagradama godine povrijedjenih, vidim jedno dijete je beba - 1 godina, a ima i ovo od 8 godina. Bas me interesuje koji bi to idiot od roditelja potrpao svoju djecu u tako preopterecen auto...
 
VR6Boki je napisao(la):
Jeste li sigurni da su svi povrijedjeni bili u autu, da nisu setali uz put?! Ak su gore u zagradama godine povrijedjenih, vidim jedno dijete je beba - 1 godina, a ima i ovo od 8 godina. Bas me interesuje koji bi to idiot od roditelja potrpao svoju djecu u tako preopterecen auto...

Cigani...drugo mi objasnjenje ne pada na pamet:icon_confused:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top