U GOLFA DVOJKU ULOŽIO 35.000 EURA: Za “krilatu zvijer” dobio brojne nagrade na natjecanjima

U GOLFA DVOJKU ULOŽIO 35.000 EURA: Za “krilatu zvijer” dobio brojne nagrade na natjecanjima

Član
Cega bi se pametan trebao stidjeti "onom drugom" je smijesno ;)
Sad ti pametan a ja budala buahahaha :D
Ne nego toga sto se ti pravis pametan tu, golf brate izgleda kao chuning, plastik fanatik, ali svako ima svoje kako voli i radi i to je ok, jer radis sta se tebi svidja a ne nekom drugom i to se cijeni ali nije poenta u golfu. i kako je radjeno i kako je sredivan nego Smijem se tome jer si uporan i pravis se tu kao eh bom bla bla bla raz'mis se, u tom golfu nema 35000 eura da ti ja kazem, brat bratu 10 000eura plafon plafona, gledao sam ga 2007-e cini mi se, jako davno je to bilo, na SR uzivo i tad je bio bezze meni, bilo je puno boljih auta koja su bila sredjena...

De ohladi malo...
 
Poslednja izmena:
Administrator
Molio bih bez vrijeđanja!

Ukusi su različiti, kao i stilovi u tuningu, tako da nije sve u german stylu koji je sve više i više kod nas zastupljen.
 
Član
Sad ti pametan a ja budala buahahaha :D
Ne nego toga sto se ti pravis pametan tu, golf brate izgleda kao chuning, plastik fanatik, ali svako ima svoje kako voli i radi i to je ok, jer radis sta se tebi svidja a ne nekom drugom. Smijem se tome jer si uporan i pravis se tu kao eh bom bla bla bla raz'mis se, u tom golfu nema 35000 eura da ti ja kazem, brat bratu 10 000eura plafon plafona, gledao sam ga 2007-e cini mise jako davno je to bilo, na SR uzivo i tad je bio bezze meni, bilo je puno boljih auta koja su bila sredjena...

De ohladi malo...

Evo ohladio sam ...

Hvala ti sto me izvede na pravi put, ja eto umislio da nesto znam o ovom svemu, ali ti mi, eto, otvori oci
 
Član
Samo zbog dva ebena branika koja se licno ni meni ne svidjaju je odma plastik fanatik i cuning
daj gledajte malo u sirinu i u neke druge dijelove tipa motor i kolko je spiskano na njegovo lickanje,
a sto se tice neki cijena dovoljno je reci da je svaki seraf,podlosa i mnogi drugi limeni dijelovi niklovani
i cijena za taj poduhvat je za 1 kvadratni cm je 1evric
 
Član
eto vidis mtopic ti si kao neki njegov advokat i raspravljas se sa svima radi tudjeg auta, a ja 15njak :)
ako nema crno na bjelo nema potrebe da vjerujem jer je neko negdje napisao :)
zanimljiva tema :D

Ne raspravljam se ja zbog tudjeg auta ... da izvines, je*e mi se za njim. Raspravljam se, ne bi li makar malo pokusao podici svijest na ovoj nasoj JADNOJ tuning sceni koja i jeste takva kakva je upravo zbog ovakvog nacina razmisljanja.
Stariji clanovi foruma znaju da sam i ranije vodio iste ovakve rasprave ubudale. I evo opet ubudale isto pisem, ali ne mogu si pomoci.
Zato nam na evente i ne dolaze ozbiljna auta. Ozbiljni tuneri sa ozbiljnim projektima nece da ponizavaju sebe dolazeci na nase evente da bi mu neki tamo "kvazi-strucnjak" rekao da mu je auto anti-tuning, a u stvari od ono malo auta sto se pojavljuje kod nas na takmicenjima je 90% za anti-tuninga i to po pravom osnovu, a ne po principu "meni je ruzno"
 
Član
Saleee niklovanje nije nista to je kod nas na svakoj trafici zatupljeno tako da to za 5KM sljeper niklujes i vrate ti kusur dvije zvake. tako da mnogi ne vide detaljan rad ovog auta. Auto nije po mom ukusu ali je toliko pedantno i kvalitetno radjen da se vidi da je svaka para ulozena. a ovi sto urade projekte za 10000e nek postave link da vidim bice mi drago. kod nas je bitno samo da je german style i to je vrh. ima auta koja se urade na prvu ruku veoma ruzna ali kad se pogleda detaljno i kvalitetno onda ces znati sta je i kako. da je svaki zazor na svom mjestu. da je boja strasno skupa i takodje i farbanje. opet kazem volio bih da cujem rijec ljudi koji su kvalitetne projekte radili. ima porseov brembo kocioni sistem koji sam kosta lijepu svotu ali to ne valja jer nije orginal ili eventualno od g60.
 
Administrator
Ne raspravljam se ja zbog tudjeg auta ... da izvines, je*e mi se za njim. Raspravljam se, ne bi li makar malo pokusao podici svijest na ovoj nasoj JADNOJ tuning sceni koja i jeste takva kakva je upravo zbog ovakvog nacina razmisljanja.
Stariji clanovi foruma znaju da sam i ranije vodio iste ovakve rasprave ubudale. I evo opet ubudale isto pisem, ali ne mogu si pomoci.
Zato nam na evente i ne dolaze ozbiljna auta. Ozbiljni tuneri sa ozbiljnim projektima nece da ponizavaju sebe dolazeci na nase evente da bi mu neki tamo "kvazi-strucnjak" rekao da mu je auto anti-tuning, a u stvari od ono malo auta sto se pojavljuje kod nas na takmicenjima je 90% za anti-tuninga i to po pravom osnovu, a ne po principu "meni je ruzno"
Trudiš se uzalud :) Vidiš da ne pali to kod nekih ljudi jbg :)
 
Član
Čemu toliko uzbuđivanja, nekim ljudima se sviđa ovaj golf i sviđa im se ovakav način prerade vozila, isto kao što im se sviđa Đogani ili Jašar Ahmedovski...
 
Član
Ma nemas ti pojma ni sta si vidio, ni sta sam ja napisao, ni sta u stvari ja hocu da kazem ...

Rekao sam da necu, ali evo pokusacu jos jednom ...

Tebi je djubar ... to je tvoje misjenje i to je u redu, imas pravo na njega. Meni je isto ruzan, vec sam napisao. Ali to ga ni u kom slucaju ne svrstava u anti-tuning. Moze li to dopreti do tvog ogranicenog mozga????
Anti-tuning se moze okarakterisati kao jedan od "pravaca" tuninga i kao takav ima svoja pravila i da bi auto bio svrstan u taj "pravac" mora ta pravila da zadovolji. A ni u cemu na svijetu se pravila ne definisu po principu "meni se svidja ili mi se ne svidja".
Jasniji mogu biti jedino ako bih ti jos i nacrtao

I da ... kad sam rekao "pametnom je i jedna dosta" mislio sam na to da kad nesto objasnjavas pametnom covjeku da je dosta i jedna recenica, a budali ni roman nije dovoljan. (da ti ti to pojasnim, posto vidim da tvoj ograniceniu mozak ni to nije ukapirao)

Haj sad zdravo ... ;)
Prvi si krenuo s pitanjima,nicim izazvan,ocigledno ti nisi shvatio neke stvari...zbog toga sam i napisao,za neke stvari trebas jednostavno biti pametan.(de malo aktiviraj se,gledaj na ovo sve dubokoumnije) hahhaha
Sad...to sto si se ti nasao uvrijedjen zbog tudjeg auta ili sto smatras da nije anti tuning pa se boris,svadjas,to je opet neka druga stvar....jednostavno si sustao malo...
Jos jednom kazem,ruzan je i ima hrpu sranja na sebi.
Ako cemo po tvom ''vidjenju'' i pravilima anti (tuninga) onda ovaj golf hladno zadovoljava sva pravila.. (naravno uz to ide i ovo,ne svidja mi se) pomiri se s tim,jebi ga :D
 
Legend
Gledao sam auto vise puta u Karlovcu

Na nekim od slika tu se ne vidi sve
Paznja na detalje , kvalitet obrade svega na autu , kvalitet materijala unutra ili vani , je na visokom nivou....
Temeljito je radjeno,kvalitetne stvari su kupovane tu nema price , dok ima i jeftinih sitnica koje je ljepse skinuti

Cifri sto se tice , duze godina se auto radi.... sve je prije 7-8god za koliko ga se ja sjecam jako jako puno kostalo , a auto je poceto i prije toga , tako da cifra ... lako moguce to je tu negdje.... nacuo sam skoro od nekog ili da je u njemu ili da ce u njega r36T sto je jako masna cifra

svi imaju svoj ćejf , neko je napisao da je vlasnih imao zelju na drag ili nesto drugo tako bi ga i napravio,da je ganjao oem bilo bi tako
ovako on to voli, pa nek radi sta hoce .svaka mu cast na volji , vidi se da voli to auto dok je tolike godin u njega...


A na kraju meni ovako extreman izgled jednostavno ne sjeda na golf 2 , ljubitelj sam neceg skroz drugog sto je nebitno ...... neka auta su jednostavno stvorena za ovakav tuning , i to super izgleda volim to i vidjeti , ali golf 2 mi nije za ovakve prerade
 
Član
Prvi si krenuo s pitanjima,nicim izazvan,ocigledno ti nisi shvatio neke stvari...zbog toga sam i napisao,za neke stvari trebas jednostavno biti pametan.(de malo aktiviraj se,gledaj na ovo sve dubokoumnije) hahhaha
Sad...to sto si se ti nasao uvrijedjen zbog tudjeg auta ili sto smatras da nije anti tuning pa se boris,svadjas,to je opet neka druga stvar....jednostavno si sustao malo...
Jos jednom kazem,ruzan je i ima hrpu sranja na sebi.
Ako cemo po tvom ''vidjenju'' i pravilima anti (tuninga) onda ovaj golf hladno zadovoljava sva pravila.. (naravno uz to ide i ovo,ne svidja mi se) pomiri se s tim,jebi ga :D


"Ne vrijedi se sa budalama raspravljati ... ljudi cesto ne primjete razliku" ... pa cu se ja lagano povuci ...

A ti uzivaj u svom "vidjenju tuninga"
 
Član
Gledao sam auto vise puta u Karlovcu

Na nekim od slika tu se ne vidi sve
Paznja na detalje , kvalitet obrade svega na autu , kvalitet materijala unutra ili vani , je na visokom nivou....
Temeljito je radjeno,kvalitetne stvari su kupovane tu nema price , dok ima i jeftinih sitnica koje je ljepse skinuti

Cifri sto se tice , duze godina se auto radi.... sve je prije 7-8god za koliko ga se ja sjecam jako jako puno kostalo , a auto je poceto i prije toga , tako da cifra ... lako moguce to je tu negdje.... nacuo sam skoro od nekog ili da je u njemu ili da ce u njega r36T sto je jako masna cifra

svi imaju svoj ćejf , neko je napisao da je vlasnih imao zelju na drag ili nesto drugo tako bi ga i napravio,da je ganjao oem bilo bi tako
ovako on to voli, pa nek radi sta hoce .svaka mu cast na volji , vidi se da voli to auto dok je tolike godin u njega...


A na kraju meni ovako extreman izgled jednostavno ne sjeda na golf 2 , ljubitelj sam neceg skroz drugog sto je nebitno ...... neka auta su jednostavno stvorena za ovakav tuning , i to super izgleda volim to i vidjeti , ali golf 2 mi nije za ovakve prerade

Evo kako izgleda normalan komentar covjeka koji iza sebe ima ozbiljan projekat ...
 
Član
Dje ima za procitat ta pravila za anti( tuning) da vidjam dje spadam
a i ostatak ljudi sto su htjeli da imaju nesto jedinstveno i unikatno!?
 
Top