U GOLFA DVOJKU ULOŽIO 35.000 EURA: Za “krilatu zvijer” dobio brojne nagrade na natjecanjima

U GOLFA DVOJKU ULOŽIO 35.000 EURA: Za “krilatu zvijer” dobio brojne nagrade na natjecanjima

Član
Hajde konkretizuj ... Zbog cega je anti-tuning?
Ili bolje da pitam, znas li ti sta je anti-tuning uopste?

Trebalo bi mi puno vremena da nabrajam...ukratko :
-prednji a pogotovo zadnji branik s izlazima za auspuh ili sta vec (starship voyager or what ne kontam)
-ova instrumental tabla (od trice cini mi se),sa ultra seljastim otvorima za zrak
-lambo jebena vrata...malkicee mu fali da poleti all malkice samo...
-ovo na obrvama(mrezica ova) farovi itd...

zar ti trebam dati odgovor na drugo pitanje....imas tuning ...znas i sam sta znaci anti !

To je to i to je moje misljenje....ne trudi se da mi ''objasnis'' neke stvari.

Lp
 
Član
Ajde bogati svi smo na forumu ovdje zbog nekog tuninga,vecinom u Bosni svatko "tunira" auto tako kako raspolaze sa financijama i vecinski koliko moze da odvoji za auto!I svi raspravljate o temi tuning stilovima pravcima i sta ja znam ceme vec,primjer,spusti zatamni stavi rore nakrivo,stavi noviju tipu vrata,ukloni znak sa gepeka,stavi duboke branike,kupi smoked ili kristalne zmigavce,ostani na plitkim branicima izvuci "cizu" itd itd alo ba ljudi koji vam je djavo....Nema tu savijeta da se daje koje vec neko ne zna,eto ne vozim golfa dvicu pa znam napamet vise u ovi godinu dana sta se pise i na koji se stil treba da ide,zar se i dalje treba da raspravlja na osnovu stila tuninga i sta da se radi,i meni golf izgleda ruzno priznajem,slazem se da je u to vrijeme ovo sto je kupovao bilo preskupo,nisam siguran da li je ulozio toliko para u njega ili nije niti me zanima,postuje li itko ovdje iciji trud,svoju muku svoje sate provedene pod autom,ajmo pametari i ja cu skupa sa vama jer spadam u istu kategoriju zavuci se pod auto i provesti svaki dan po 5-7 sati raditi jednu stvar i samo misliti na iduce koje su u planu i na cekanju pa onda da se vratimo ovdije pa krenemo pisati i pametovati pa da vidimo sta bi pisali.....Taman da covijek i nije nista sam uradio na ovome golfu nego samo da je placao mehanice i radnike treba svaki dan ili svaki treci peti voziti svoje auto majstoru pa opet doci pa nije zadovoljan pa je pa hajd opet ispocetka,pa dobijes auto par dana pa vozas pa opet vozi i djaba zivce i pare ponajvise trositi,mogao je uzeti ovo mogao je uzeti ono a mi skoro svi vozamo auta stara 20+ godina,eto bas vozamo ih sto nam se toliko svidjaju i sto zelimo nesto da napravimo od njih,nemas izbora,vozi sta imas i sta ti najvise ispunjava zadovoljstvo makar i bio prisiljen da to vozis jer nisi u mogucnosti da kupis ista drugo,sredjivas onako kako tebi pase i kako tebi odgovara i da ima neku svrhu i da vlasniku izmami osmijeh na lice kad se ustane ujutro pogleda auto i upali jer zna da je on to omogucio i da se vlasniku svidja ostale ko jebe,beh sto se razveza,haj cao
 
Član
znam samo da odavno nije bila tema na kojoj se za dan-dva stvorilo 6 stranca komentara, i drago mi je zbog toga, sve vise i vise se ovaj forum pretvara u pik samo prodaja i kupovina, no to nije tema ove "teme" :D:turbo:
 
Član
Ne vide ljudi dalje od german style, spusti i zatamni i felge stavi :) stoga molim pojedince da se ne trude objašnjavati sta je EXtreme i da je to najskuplji pravac styling-a , džaba gubite živce.
 
Član
evo vam stručnjaci još jdnog "anti-tuninga"
chrysler-b1+-+world+version+custom.png
 
Član
Zamolio bih onako informativno i bez ljutnje da AnDel i start mi kazu samo koje su godiste ili ti koliko imaju godina. znam da je off teme ali mi ostavljaju utiska da su se igrali na sega mega drive kad je ovaj golf bio projekat. bez ljutnje momci ali svojim recenicama mi ostavljate utisak takav.
 
Član
Zamolio bih onako informativno i bez ljutnje da AnDel i start mi kazu samo koje su godiste ili ti koliko imaju godina. znam da je off teme ali mi ostavljaju utiska da su se igrali na sega mega drive kad je ovaj golf bio projekat. bez ljutnje momci ali svojim recenicama mi ostavljate utisak takav.

Imam 25,znam na sto mislis,iskreno da ti kazem,tad u to vrijeme,imao sam isto misljenje kao i sad....tad kao i sad sam mogao razumjeti sve vrste,smjerove,extremne,ovakve onakve, kurcevo palcevo....ne moras biti naucnik neki da skontas sta je lijepo sta je ruzno.
Niko ne osporava ulozen trud,vrijeme,novac blabla....al rekao sam vec gore,po meni sve ovo utroseno pogresno,mozda je to covjeku fino,al budimo realni,ruzno je brate i gotovo.
Problem nasi ljudi je u tome sto cim vide projekat,plasticuriju,led diode itd...bacaju ibret,...ja jednostavno ne razumijem kako ljudi takvo sranje mogu smatrati finim...ne razumijem i gotovo.
pozz
 
Član
Ma ne znam ja ... oni znaju ...
Trebalo bi mi puno vremena da nabrajam...ukratko :
-prednji a pogotovo zadnji branik s izlazima za auspuh ili sta vec (starship voyager or what ne kontam)
-ova instrumental tabla (od trice cini mi se),sa ultra seljastim otvorima za zrak
-lambo jebena vrata...malkicee mu fali da poleti all malkice samo...
-ovo na obrvama(mrezica ova) farovi itd...

zar ti trebam dati odgovor na drugo pitanje....imas tuning ...znas i sam sta znaci anti !

To je to i to je moje misljenje....ne trudi se da mi ''objasnis'' neke stvari.

Lp


Svojim odgovorom si samo potvrdio moju pretpostavku, a to je da nemas pojma o cemu pises

A ne, necu ti objasnjavati nista, nemoj se sekirati ...

Ja ti zivim po principu "pametnom je i jedna dosta ... "
 
Top