U GOLFA DVOJKU ULOŽIO 35.000 EURA: Za “krilatu zvijer” dobio brojne nagrade na natjecanjima

U GOLFA DVOJKU ULOŽIO 35.000 EURA: Za “krilatu zvijer” dobio brojne nagrade na natjecanjima

Član
Znaci po ovim strucnjacima je i moje auto anti tuning!?
A sto se tice Darkinog citav projekat sam pratio davne 2005
i bio je pojava msl ni tad mi se nisu neke stvari svidjale al to je nebitno
uglavno ja licno vjerujem da je toliko ulozeno u zadnji 9 god...;)
 
N

nenad

Koliko dvolicnih strucnjaka na jednom mjestu :banghead:
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
da je bio pametan sad bi kupio gtr-a ili m3 e92 i bio hadzija umjesto sto je ulagao u dvicu :D :p
Kao sto ti rece za njega evo bez uvrede da te pitam sto ti kupi fiat bravo sto ne kupi bmw e36? i da budes hadzija :) nije on dao odjednom na kamari 35000e ili koji vec iznos vec je ulagao kroz godine rada.
sve strucnjaci o ulaganju a oni koji su uradili takva auta i ulozili para da su mogli kupiti stan citaju ovo i smiju nam se
 
Član
to su slicna auta, razlika izmedju e36 i brava nije toliko drasticna kao izmedju ove dvice i 35k eura, po ovome troskovi su bili:
felge i gume 5k eura
lakiranje 5k eura
ovjes 5k eura
unutrasnjost 5 k eura
motor 5 k eura
lambo vrata 5 k eura
i majstorima na kafu 5 k eura
mislim da je ovo velika izvala da se prica naduva cemu su novinari inace skloni
a sad ako je on racunao svaku marku koju je dao u auto, gorivo, registraciju i sve onda ok, ako misli samo na auto i sredjivanja onda mi je to vise smjesno uz to kako kaze on i brat vecinu odradili, smijesno :), posebno jer pise i da je to ulozeno na djelove :D
razumio bi da je ubacio r32 motor, lambo kocnice i tako :D
 
Svi ste vi drkali na ovakva ''ANTI-TUNING'' auta ... Isto k'o i ja što sam imao 8 godina tad , tako i vi što ste imali po 16-17 ... I sad našli kenjati o stilovima , a svi ste igrali NFS i nabrijavali ovako auta ... Kad' ste svi pametni , uzmite svoja auta i napravite nešto bolje , uložite više truda ...
Ovo samo govorim za one što pljuju po trudu i zalaganju za auto ... Ne spominjem cijenu ...
 
Član
...ma ove pehare dobio iz sazaljenja :D :D
Sad ozb,ne znam sta se mora vrtiti u mozgu covjeka da odradi ovo od jebenog golfa 2...pusti price ''tad smo bili djeca'',nfs fazoni blabla.....
Tad,sad,nebitno,auto je anti tuning i gotovo.
Nije poenta koliko je strpao para,dzaba to sve ako nesto nema smisla.....kad pogledas ovo auto,vidis jedno obicno ''dzidžanje u prazno''
...na kraju,nekom lijep nekom ruzan...tu se ne moze nista uciniti :D
 
Član
Ajmo "strucnjaci" dajte vase projekte da vidimo. AnDel pocni da radis kvalitetno pa ces da vidis. ti limari sto ti farbaju auta po 400e nisu lakireli limari vec moleri. Zapocnite projekte kad su jeftini pa vi uradite za 3500Km a ne evra. Volio bi da se javi neko ko je uradio kvalitetan projekat a ne samo kupio nove ili polovne sa dobrom sarom gume. ima vise pravaca tuninga i covjek je odabrao njemu zanimljiv tako da je auto vrh za taj njegov pravac. a sto Start rece dobio pehare iz sazaljenja pa druze daj da vidim jel tebe il mene ko zalio toliko. na zalost mnogi nismo isli na toliko Eventa koliko covjek ima pehara.
 
Član
ko je spomenuo lakiranje od 400 eura i gdje to ima, vidis da sam mu racunao lakiranje 5k eura, da sada uradis golfa da bude 5 puta bolji od ovoga za 5k-10k eura komplet...smijesno je i eto, da je uradio golfa za sr pa da ide ispod 10s onda bi mu i vjerovao, ali na ove plastike ne mozes potrositi toliko koliko god lud bio :))
i ja ne osporavam da je auto kvalitetno uradjeno, ali 35k eura daj ba nismo djeca ispadamo smijesni, citaju ovo i drugi sa strane :))
 
Član
Ja iskreno nisam htio komentarisati,ali kada vidim ovdje tolike glupe komentare moram,cim je golf 2 odmah se javlja pola foruma da ga popljuje,a neki od nas vole golf 2 isto kao i vi sto volite svoja auta,iskreno ja bi uvjek uzeo VW prije nego drugo auto,pa taman da je mjesalica :D ja iskreno vjerujem da je momak u rasponu od 9 godina ulozio tolike pare, ja sam u svoju kantu GOLF 2 samo u mehaniku ulozio preko 1500 KM da ga izvedem na pravi put,a tu ne racunam sto sam uzeo felge,gume,sportske amortizere itd stvari nebitnih,a jos imam u planu uzeti bruku stvari,ko nije sastvaljao auto ne zna sta je trosak,a ovdje dosta raje ne zna tocak skinuti ili svjecice zamjeniti bez automehanicara.Svi imamo razlicite ukuse ali nesto zvati anti tuning je smjesno,nagrade koje je osvojio dovoljno govore koliko je dobro uradjeno auto.
Za prvoklasno farbanje treba izdvojiti povecu sumu novca da ne idemo dalje,koliko kostaju ruke i ostali poslovi i ostali dijelovi,pa samo untrasnjost u tom auto kosta kao neko polovno,a tu racunamo muziku koja nije jeftina,pa sjedista tapaciranje itd.
Lako je pametovati mogao je kupiti ovo,ono momak je uradio ono sto je on htio i to je njegov "cejf" i ja to cijenim i postujem.
 
Član
Ocigledno je da je covjek imao pare na raspolaganju ... o kojoj cifri je rijec, nije vise ni bitno. (ponavljam da vjerujem u ovo sto je objavljeno)
E sad, ono sto je logicno je to da je covjek htio da napravi auto za drag, onda bi to i uradio. Zar ne? Da je htio kupiti neki supercar za te pare, kupio bi ga itd ... Sigurno ga je neko natjerao da utuce te silne hiljade eura u nestosto se njemu ne svidja.
Pa jel se svakome na svijetu moraju iste stvari svidjati? Covjeku drag uopste nije interesantan, u protivnom, da jeste, onda bi golfa tako i sredio.
On je izabrao ovo i u tome sto je izabrao je istrajao do kraja i odradio sve po PS-u i maksimalno profesionalno.

A ja svima ovdje predlazem da otvore neko on-line savjetovaliste za tuning-styling i da pocnu da zgrcu pare pa voze te silne gtr-ove ili slicna auta umjesto sto toliki talenat ubudale propada. Zamislite samo kolike ste pare ljudima mogli ustedjeti i koliko im pomoci da ne "zastrane" u tuningu???
 
Član
ko je spomenuo lakiranje od 400 eura i gdje to ima, vidis da sam mu racunao lakiranje 5k eura, da sada uradis golfa da bude 5 puta bolji od ovoga za 5k-10k eura komplet...smijesno je i eto, da je uradio golfa za sr pa da ide ispod 10s onda bi mu i vjerovao, ali na ove plastike ne mozes potrositi toliko koliko god lud bio :))
i ja ne osporavam da je auto kvalitetno uradjeno, ali 35k eura daj ba nismo djeca ispadamo smijesni, citaju ovo i drugi sa strane :))


A jel ti stvarno sve prerade na ovom autu mozes sloziti u tih par stavki sto si nabrojao?
Ali, hajde, kad bi rasporedio sve radove u ove grupe, onda bi i imalo smisla ove cijene staviti i potpuno si u pravu za svako od njih.
Ne vidim zasto lakiranje ovog auta ne bi kostalo 5000 eur u Hrvatskoj? Moje lakiranje je kostalo oko 1500 eur, a nije ni do koljena ovom golfu, ni po cijeni boje, ni po kvaliteti posla, ni po detaljnosti

A ti stvarno ispadas smijesan komentarisuci nesto o cemu znas koliko i ja o tehnologiji leta u svemir
 
Član
...ma ove pehare dobio iz sazaljenja :D :D
Sad ozb,ne znam sta se mora vrtiti u mozgu covjeka da odradi ovo od jebenog golfa 2...pusti price ''tad smo bili djeca'',nfs fazoni blabla.....
Tad,sad,nebitno,auto je anti tuning i gotovo.
Nije poenta koliko je strpao para,dzaba to sve ako nesto nema smisla.....kad pogledas ovo auto,vidis jedno obicno ''dzidžanje u prazno''
...na kraju,nekom lijep nekom ruzan...tu se ne moze nista uciniti :D


Hajde konkretizuj ... Zbog cega je anti-tuning?
Ili bolje da pitam, znas li ti sta je anti-tuning uopste?
 
Član
eto neka ti znas :)
meni ja auto super uradjeno ali cifra je suluda i smijesna, toliko od mene :)
 
Top