U GOLFA DVOJKU ULOŽIO 35.000 EURA: Za “krilatu zvijer” dobio brojne nagrade na natjecanjima

U GOLFA DVOJKU ULOŽIO 35.000 EURA: Za “krilatu zvijer” dobio brojne nagrade na natjecanjima

Član
Sturcnjakom se nisam nazvao. Nisam!!! Za mene jest ANTI TUNING!!!!!!!!! ruzno je... svako ima svoje misljenje i ima pravo na njega. A to sto je ulozio sada vidim OK. Al nekada je bio sex simbol :D al ja zivim sada i meni je anti tebi ako se svidja tvoja stvar meni se ne svidja i moja stvar. Imam pravo na misljenje...
 
Član
Sturcnjakom se nisam nazvao. Nisam!!! Za mene jest ANTI TUNING!!!!!!!!! ruzno je... svako ima svoje misljenje i ima pravo na njega. A to sto je ulozio sada vidim OK. Al nekada je bio sex simbol :D al ja zivim sada i meni je anti tebi ako se svidja tvoja stvar meni se ne svidja i moja stvar. Imam pravo na misljenje...

Prvo ... nema potrebe da galamis ... razgovaramo kao ljudi, a ne kao zivotinje ...

Drugo ... Naravno da imas pravo na misljenje. Imam i ja i meni se ne svidja kao ni tebi, ali to mi ne daje za pravo da ga trpam u anti-tuning. To sto se meni, tebi ili petom ili desetom neko auto svidja ili ne svidja, ne znaci da je to auto anti-tuning ili ne.
 
Član
ja bih volio da vidim projekte od ovih silnih "strucnjaka" jer sam uvjeren da mnogi ne znaju ni gumu zamjeniti. to sto je neko zakasnio mnogo godina sa postom da bi prikazao neki projekat to je nesto drugo. treba se vratiti u taj period i znati sta je to bilo u to doba. kupis novo auto pa ostari tako i projekat. svako ima svoje misljenje i naravno ali ja opet molim da veliki kriticari pokazu svoje projekte
 
Član
Ovaj auto i dan danas spada u vrhunske tuning - styling projekte. Tuning i anti-tuning nemaju vremensku odrednicu. Ne postoji IN & OUT u tuningu.
Moze se nekom neki stil i pravac sad svidjati ili ne. To je prolazno "SVIDJANJE", a profesionalno tuniran auto nikad ne moze biti anti-tuning, da je radjen u ne znam koliko "OUT" stilu
 
Član
Ovaj auto i dan danas spada u vrhunske tuning - styling projekte. Tuning i anti-tuning nemaju vremensku odrednicu. Ne postoji IN & OUT u tuningu.
Moze se nekom neki stil i pravac sad svidjati ili ne. To je prolazno "SVIDJANJE", a profesionalno tuniran auto nikad ne moze biti anti-tuning, da je radjen u ne znam koliko "OUT" stilu
jos uvijek imaš snage objašnjavati :D neki i dalje ne kontaju i neće ni skontati da "ne svidja mi se" nije ni blizu pojma "anti-tuning". da je tako, svako bi auto bilo anti-tuning, jer bi se uvijek našao neko kome se ne svidja...
 
Član
Ma samo nek je golf serije II,odma se 5 stranica pise,hajd ovdje je opravdano 35.000 eura za 25 godina ulozeno u njega,hajd nema veze vidim covijek je mlad bas me zanima za jos 25 godina koliko ce da legne u njega
 
Administrator
Ovaj auto i dan danas spada u vrhunske tuning - styling projekte. Tuning i anti-tuning nemaju vremensku odrednicu. Ne postoji IN & OUT u tuningu.
Moze se nekom neki stil i pravac sad svidjati ili ne. To je prolazno "SVIDJANJE", a profesionalno tuniran auto nikad ne moze biti anti-tuning, da je radjen u ne znam koliko "OUT" stilu
Bravo :)
 
Meni se ovaj stil nije nikad sviđao, ima par detalja koji su mi simpatični, ali mu skidam kapu za ustrajnost, i projekat je vidim vrhunski kvalitetno odrađen, sad o ukusima se ne raspravlja. Cifra je vrtoglava ali moguća, jer sam 2007 engel eye's platio 200 Eur za dvicu, zadnje štopke 80, maske i tako toga laganice fina cifra, a ovaj ide od šerafa. I zato ponavljam, ne volim ovaj stil ali respect za rad.
 
Član
Pa je li fazon skrhati milion u auto ili napraviti nesto od auta, da se radi o bilo kojem drugom autu, recimo yugo, fiat, ford, pug i slicno, popljuvali bi ga i ismijali u roku od 15 minuta.... ovo je style po meni bezze, jeste isao u detalje da se uradi ali... i gledao sam ovo auto uzivo i iskreno vidio sam i boljih auta... O ukusima se ne raspravlja, rad i trud se cijeni, sve je to stvar ukusa, 35000 eura mozes skrhati u auto to nije problem ali se sve to moze i napraviti za manje para, ako recimo sam pravis a ne odi u prodavnicu kupi dio koji kosta bruka para i postavi, to moze svako i na sitnice koje kostaju jako puno mozes skrhati tolike pare...
 
Član
ma bio je malo sutra, auto je bio dobar i sada je , je extreme ali kvalitetno i lijepo uradjeno, izgleda kao neka skupa igracka, ali takve cifre su mi sulude za ovakav auto, niti je neki klasik ni egzotika, a 35k eura, da je bar drag racing auto pa da to ima nekog smisla, ovako ne znam gdje nabra tolike pare, osim ako nije racunao satnicu majstora 100 eura :))
a lista auta za taj novac koji se mogu i mogla su se tada kupiti je van dometa ovog golfa i vecine auta koja se voze na cestama
 
Top