U GOLFA DVOJKU ULOŽIO 35.000 EURA: Za “krilatu zvijer” dobio brojne nagrade na natjecanjima

U GOLFA DVOJKU ULOŽIO 35.000 EURA: Za “krilatu zvijer” dobio brojne nagrade na natjecanjima

Član
Evo mu i jedna nagrada od mene, nadam se da će je pametno iskoristit :D
cekic-veliki-2.5-kg-slika-28552163.jpg
 
Član
Necu da pricam o cifri koju je rekao ali nadam se da ste naisli na cijeli projekat auta da vidite kako je radjeno tako da su cifre vjerovatno velike. golf je do najsitnijeg sarafa bio rastavljen jer sam citao projekat tj imao novine sa tim projektom i vjerovatno kad je taj golf radjen i kad je uzimao dijelove kostali su jer u to doba kad je imao lambo doors kostali su mnogo mnogo vise vec sada a i sada nisu jeftine sarke. tako da prvo treba vidjeti sta je uradjeno pa cete znati koliko je kostalo
 
Član
Sto kaze lauda_bc trebate pregledat cijeli projekat pa onda suditi, da je malo "puno" 35.000 to jest al je bruku ulozeno i u to vrijeme kad su pocinjali "lambo doors" su neki vidjeli samo na filmovima :D par puta sam ge gledao uzivo i stvarno je uradjena do perfekcije, sad o ukusima i stilovima necu raspravljat jer 100 ljudi 1000 cudi:D
 
ja sam zato napisao da nam neko da vise slika da vidimo 35.000e iz vise uglova :D Recimo u Astru koja je kod Veke je ulozeno oko 50.000km iz par pokusaja tj par djelova se i mjenjalo nesto je islo na auto nesto nije i jos auto ima nitro i 400+ks za tu cifru zato mislim da je malo Astronomska
 
Član
druze treba uzeti u obzir i kad je projekat radjen. jer npr meni se ove stopke ne svidjaju ni najmanje ali su u to doba sigurno papreno placene. opet se ogradjujem oko cifre ali volio bi da vidim detaljno projekat tj da se podsetim da vidim kako je radjeno jer sam davno citao o tome. projekat sam citao nekad u srednjoj skoli a skolu sam zavrsio prije 10 godina :)
 
Član
hahahaha kazem ti i po meni je velika "cifra" al da je ulozeno puno jeste ;)
Jos je ovo pocetak kasnije su jos dosta stvari mjenjali i doradjivali a nisam im vodio evidenciju troskova hahahaha
Meni jedan od projekata koji su drama uradjeni samo sto je uradjena dvica u "?" stilu sto su svi potvrdili pocev od HR pa nadalje al jbg o tome i mogli godinama raspravljat isto kao sto moja Ibiza za "spaniju" je izmisljena jer su im sve nekakvi LETACKI projekti a "njihovo" auto....
 
Član
Ja mu vjerujem do u zadnji cent ...

Moja astra je progutala 20000 eur, a 50% stvari koje su na ovom autu uradjene nisu uopste dirane
 
Eh sad i to igra ulogu kad je naravno radzena , ovo je frisak clanak pa sam mislio da je to nekada sada ako je prije 10 godina ima sanse da je dotako finu cifru al sam opet skeptican za 35k Eura al ako imaju slike kao opravdanje sa uzivanjem cu ih pogledati :D
 
Ja mu vjerujem do u zadnji cent ...

Moja astra je progutala 20000 eur, a 50% stvari koje su na ovom autu uradjene nisu uopste dirane

Da al mislim da si se ti dotakao najskupljeg dijela TJ motora kad je to jos bilo ovde kod nas u razvoju , al opet ne znam koja je masina u glofu jel samo zagladzena farbom i ispolirana il je swap + upgrade , cekamo Kileta sa slikama :D
Ja sam eto u ovaj neki period uradio vise kontra , nisam motor dirao nego sam isao samo na izgled i malo ovjes i tako te stvari i otislo je nekih 8-10.000 maraka
 
Član
Ja mu vjerujem do u zadnji cent ...

Moja astra je progutala 20000 eur, a 50% stvari koje su na ovom autu uradjene nisu uopste dirane


Upravo Moje "KINO" je progutalo isto finu cifru al kad nekom kazem svi me blijedo gledaju, jbg tad su stopke bile 360KM a danas iste su 100KM, farovi bili 550KM sad nisu ni 200KM, wofer uzeo 15" i platio 270KM danas isti ne mogu prodat ni za 50KM iako je ko nov itd.. ukratko tuning guta lovu uzas a u konacnici 0 jer stalno dolaze nove stvarkice i neki novi stilovi....

Madzid se zavalio za bmw-a malo bogatstvo i na kraju za koju cifru je otisao...
Veko za skodilaka.... i tako mnoooogo drugih....
 
Top