u cemu je problem?

u cemu je problem?

Legend
nisam nikad pisao al hajde da vidim ....

tema u offtopic slike ..... "smjesne slike" , vec par puta mi se desilo postavim slike onako bez veze iz dosade , i te iste neko brise ? da sam nesto sto bi moglo nekog uvrijediti stavio , NIKAD!
sta je problem pa mi to neko brise ?


a isto tako , u istoj temi sam jednom listao smijao se i naletim na 2-3 slike koje su postavljene pod mojim username-om , a ja ih nisam uopste postavio :lol: .... opet necija igra ili ?
taj dan sam promijenio password na svom profilu,kontam da nije neko upao na moj username....

ne vazno za te glupe slike ,nije stos u tome , ali eto volio bi znati u cemu je to problem ?;)
 
Član
Pošto vidim da je krenulo u pogrešnom smjeru očistio sam (da ne bi bilo banova :D ) Za brisanje slika mi je jedino logično objašnjenje da su bile duple
 
Član
meni se desavalo da postavim negdje nesto, posle dodjem a toga nema nigdje, pa se posle nekad pojavi na nekoj drugoj strani...ili kad hocu da postavim sliku npr u toj temi "smijesne slike", kliknem na "post reply" a ono me automatski prebaci na prvu stranicu a to moje nigdje ne postavi...
 
Član
to se i meni srdjo cesto desava na noj temi! Automatski me prebaci na prvu stranicu! Posljednje postavljeno ne mogu da pregledam nekad! Vjerovatno je neka greska u toj temi! Mozda je pretrpana!
 
Legend
isti slucaj , isto mi se nekad desava ...

al ovo sto sam naveo ,....sad jel to do mene , ili je zbog pretrpane teme :icon_question: hmm hajde znaj
 
Član
Mislim da nije do tebe uopste! Mislim da je jedini problem sto je tema pretrpana! Pa dolazi do greeske! Treba napraviti novu temu i to je to! ;)
 
Početnik
uso crnogorsiki virus ....vecinu puta mi radi 25 dana mjesecno kako treba a ovih pet malo taj crnogorac proradi pa mi se desavaju slicne stvari kao i vama :cool:
 
Top