TV Samsung servis u Hrasnici

TV Samsung servis u Hrasnici

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Imam ekstra iskustvo sa njima . Cak mislim da su oni i ovlasteni servis za Samsung kod nas. Meni se zakljucao Tv (kako ne pitaj) nasao garantni list otisao kod njih rekli mi da dodjem za 2 sata , ja dosao ljudi napravili . Imam jos par pozitivnih primjera gdje su ljudi efikasno i brzo rijesili neke probleme.
 
Član
Plazma tona ima slike nema :icon_rolleyes: Internet kaze da masa raje ima iste probleme sa razlicitim proizvodjacima i da su razliciti uzroci Popravke znaju kostati i do 80% vrijednosti tv-a :D Cuo sam i ja za njih sve najbolje pa me zanimaju iskustva ljudi koji su imali posla sa pomenutim ;)
 
Član
niksa je napisao(la):
Ima li neko iskustva sa pomenutim servisom :icon_question:

7 dana prije isteka garantnog roka pokvari mi se 'kontrolna jedinica' il 'birač kanala' il... ne znam šta već, ugl ni daljinski ni tipke sa strane nisu mogle kontrolisati ono što tv radi odnosno on je izvršavao pogresne funkcije.

Na garantnom listu oni navedeni kao ovlašteni servis, u petak otišao kod njih, u sljedeći petak tv bio gotov.

Koliko sam mogao primjetiti ljubazno osoblje puno razumijevanja te odmah 'na prvu' shvati sta pokusavas reci :)

Za cijenu nisam pretjerano siguran al' znam da su 100% ovlašteni servis te samim tim budi siguran u kvalitetu rada te originalnost dijelova koje ubace :)
 
Član
Upravo sam se cuo sa pomenutim Odoh odnijeti tv pa prenesem iskustvo - valjace nekome ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top