TUŽNA VIJEST: Vlado Moravek doživio tešku nesreću u Žminju!

TUŽNA VIJEST: Vlado Moravek doživio tešku nesreću u Žminju!

Legend
Noćas oko 22 sata operativni centar Javne vatrogasne postrojbe “Rovinj” primio je dojavu da se u Žminju dogodila prometna nesreće te da ima povrijeđenih.

umutudab.jpg 1171_1.jpg 1171_2.jpg 1171_3.jpg 1171_4.jpg
 
Član
Brz oporavak, čudi me da se kavez ovako raspo, vjerovatno je jako velika brzina u pitanju, gledajući kako se čitavo auto rasulo... Haman nije džaba, plati originalno napravljen kaveze tipa OMP ili slično i sigurno :)
 
Legend
Slike su nastale nakon intervencije vatrogasaca, dakle morali su rezati auto, samim tim i kavez da bi izvukli povrijedjenog..
Molim bez suvisnih komentara, svi smo tu da bi Vladi pozeljeli brz oporavak..

btw : je li Galic prije 2 godine izletio u Zminju takodje ?
 
Legend
Ja mislim da su ga vatrogasci isjekli a ne da se raspao. Pise tamo da su rvo dosli oni na mjesto nesrece.
 
Član
taj auto mi je izgledao nekako bas "nestabilno" u zivinicama, al vjerujem da je bio spreman,
desava se, zelim mu brz oporavak
 
Član
Slike su nastale nakon intervencije vatrogasaca, dakle morali su rezati auto, samim tim i kavez da bi izvukli povrijedjenog..
Molim bez suvisnih komentara, svi smo tu da bi Vladi pozeljeli brz oporavak..

btw : je li Galic prije 2 godine izletio u Zminju takodje ?
Keno, Galic je izletio u Splitu.. Cuo sam se sada sa Konopekom, kaze da je stanje lose trenutno, nadamo se da ce biti dobro akoBogda!
 
Član
ŽMINJ Vlado Moravek iz Jakšića, jedan od najboljih hrvatskih natjecatelja u ubrzavanju automobila, teško je ozlijeđen na treningu autoutrke ubrzanja u Žminju kod Rovinja.
Nesreća se dogodila u petak, kada je na poligonu za utrku 401 street race Žminj 2014, Moravek izletio automobilom s ceste. Kako prenosi istarski portal Regional Express, ozlijeđeni vozač je u teškom stanju prevezen u KBC Rijeka.
 
Član
Brz mu oporavak želimo, auto je totalno ludo bilo, onakva snaga samo na zadnji pogon je tesko bila kontrolisana, i u živnicama nije vozio na full gasu
 
Top