Tuzlanski "Street Fighter"

Tuzlanski "Street Fighter"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zadnja slika odlicna :cool:

A auto,ja sam odusevljen,ovo sto nije utegnut i DJELUJE raskliman je samo plus kod mene :D jedino sto mu fali da bude pravi Street Fighter jest ogoljen interier i i funkcije radi i sminke radi kakav roll bar-cic :icon_biggrin:
 
Član
Super slike stvarno za 10+ kao i svaka tvoja fotka :)
A auto na slikama extra izgleda i uzivo je sigurno super :)
poozz
 
Član
Hvala Vam momci puno na komentarima, znaci puno kad se cijeni trud....slike su stvarno j*ena perverzija, Alen je stvarno majstor svog zanata, i jos jednom da mu se zahvalim ovim putem......da ne odgovaram sad svakom pojedinacno, puno vas je :) zacrtao sam sebi zadacu jos kad sam je krenuo sklapati da svaki saraf ima da bude na svom mjestu, i svaki prekidac i dio funkcionise kako je i fabrika zamislila.... zato, zao mi je Erole, al' od ogoljenja nema nista :D jer ja i dalje skoro pa svaki dan vozam ovo 50+ km po gradu :)

daki je napisao(la):
Fotke su top, sve pohvale fotografu.

Ali ljudi moju, ja ovo auto znam prvi dan kad je doslo ja fenom ispod haube umjesto motoroa, sa ocajnom unutrasnjostu. I znam svaki korak koji je Ajdin odradio na njoj, ja sam jednostavno ocaran njenom transformacijom.

Zanemarite ove sitnice koje se vide po njoj jos je u radnoj fazi, al auto je perverzija, a kako tek ide, sabire ko luda. Znaci auto perverzija, ajdine maximalni respekt,.. ;)

Sine sta da ti kazem..... ovaj komentar bi ti komotno mogao racunati kao poklon za rodjendan :D ....ljubi majka ;)
 
Član
Svaka cast Alene na slikama a i Trizi na posebno sredjenom talijanu, koje god da je auto ovo! :D
 
Pih tesko je reci tko je veci majstor / umjetnik, Alen ili Ajdin ? Oba vrhunska, ali ipak u razlicitim bransama koje jedna bez druge ne mogu...Svaka cast Trizexu koji ulaze sav moguci trud, novac, vrijeme i ljubav u automobil i svaka cast Alenu koji isto tako svu ljubav, trud, novac i vrijeme ulaze u fotografiju...Cast mi je i zadovoljstvo sto smo u prijateljskim odnosima...Nadam se da ce uskoro biti 1 grupno fotografisanje mojih vozilica na celu sa novom "ubicom" i Gujom i Tirzexovim mad max-om ;)
 
Član
svaka cast brate kad smo radili ovo auto pomislio sam joj kad ce se ovo sastaviti al eto sve malo po malo i sve bolje izgleda...
al kad si se pojavio sa idejom da bude naprijed alfa reko lud si... al nisam ni sumnjao da ces to ostvariti... svaka cast jos jednom lud si stari al te podrzavam;)
 
Član
Danas vidio Tempru tj. 155-icu:D....extra odradjeno...svaka cast!Jest Italijan, jest da se kvari, jest da puno trosi, jest da truHne, jesu mu skupi djelovi..heheh....ali je zato BETON!!!Jos jednom svaka cast i puno srece u daljem radu...
Alenu jedan veliki RESPECT, majstor svog zanata sta drugo da kazem...;);)
 
Legend
triza kad ce i zadnji dio:D
samo naprijed druze,tempra 155 odlicno izgleda,jos kad naprijed lajsnu ubacis bice full...
respekat:icon_biggrin:
 
Član
Puno truda uloženo u auto i mislim da se na kraju isplatilo,samo šteta što nije na slikama imala lajsnu da bude baš full.Mogli ste opaliti i koju fotku unutrašnjosti mislim da je zaslužila..Šta reći za Alenov talenat za fotografiju, poeziju i prozu,svaka riječ je suvišna :D Nego,kako bi voziti na ljetnim gumama u sred zime ? :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top