tuzla

tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja stizem definitnivno sa brcanskom ekipom! ;) Ajd oraginzujte okupljanje na OMV-u da se nadjemo tamo.

Imat cu na sebi celicne felgurine,brujajuci jdm style lonac,proHlupali ovjes i chunerke nalje "bhCuning.com"

RECOGNIZE!:D
 
Član
eto i mene vjerovatno s ljubojem,sta cu moram se krpiti za prevoz:Dja cu mu biti menadzer na stylu:lol: vidimo se ljudi;)
 
oho biti ce zanimljivo!ak bude dobrih i brzih auta najbolje bi bilo da dole u zivinicama se otvori ona zicana kapija da ljudi nemoraju mislit hocel moc stati ili ne!evo recimo ja znam da ce biti auto koji ce doci iz hr i vozi 12 sec!nek se organizatori zapitaju jel to dovoljno za stati autu koji na 402 vozi 12 sec i ima izlaznu skoro 200.bez obzira na kvalitetu kocnica netreba ostavlajt vozace u nedoumici¨!:icon_question:;)

usput evo slavonaca!nas sest!spremni za akciju!i pripremili smo brdo konja!:lol:
 
Član
koliko ja znam to je u CILJUGAMA ako se ne varam, ali je to vec neko napisao prije mene :lol::lol: isao sam tamo vec 2 puta i svaki put se ispekao na onoj tepsiji od asfalta.
Vidimo se tamo (brpa se malo) svako ko me vidi neka se prodere:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Legend
Davor_ je napisao(la):
koliko ja znam to je u CILJUGAMA ako se ne varam, ali je to vec neko napisao prije mene :lol::lol: isao sam tamo vec 2 puta i svaki put se ispekao na onoj tepsiji od asfalta.
Vidimo se tamo (brpa se malo) svako ko me vidi neka se prodere:lol::lol::lol::lol::lol:

bgm valja se pripremit ovaj put,bice pecenja:cool:
to brpas davore:icon_question:
vidimo se dole abd
 
Početnik
cujem pricu da je zaustavni put tu jako los, kratak. nisam nikad bio, pa osobno neznam.
ja dolazim svakako, ali nebude li to OK, ja cu odbiti na licu mjesta da vozim.
 
Član
HONEY je napisao(la):
cujem pricu da je zaustavni put tu jako los, kratak. nisam nikad bio, pa osobno neznam.
ja dolazim svakako, ali nebude li to OK, ja cu odbiti na licu mjesta da vozim.

Još jedan razlog da ne voziš.

Pa čovječe hoćeš li ti ikada voziti ?????

Ekipa je željna da vidi kako taj golf ide (ili možda ne ide).
 
HONEY je napisao(la):
cujem pricu da je zaustavni put tu jako los, kratak. nisam nikad bio, pa osobno neznam.
ja dolazim svakako, ali nebude li to OK, ja cu odbiti na licu mjesta da vozim.

Bio sam dva puta tamo,kao promatrac,ali koliko sam skontao staza je stvarno duga i mislim da nemaju pprblema sa zaustavnim putem,stovise da imaju pomakli bi start jer i prije starta ima dosta ceste gdje obicno cuneri malo treniraju ;)
 
Početnik
pensa je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
cujem pricu da je zaustavni put tu jako los, kratak. nisam nikad bio, pa osobno neznam.
ja dolazim svakako, ali nebude li to OK, ja cu odbiti na licu mjesta da vozim.

Još jedan razlog da ne voziš.

Pa čovječe hoćeš li ti ikada voziti ?????

Ekipa je željna da vidi kako taj golf ide (ili možda ne ide).



boli te ***** za moje razloge hocu li ili ne, moj problem. hvala

tko je zeljan da gleda neka dodje, ja idem voziti. a ja sam zeljan da samo vozim, a ne da mislim o tome hocu li moci stati. nek mi se izjasne oni koji su zaduzeni za to sto se tice zaustavnog puta pa cu reci vozim li tu ili ne, ja cujem price da zaustavni put nije ok.
 
Član
jeste ekipa je zeljna da vidi aute koji idu!u te aute se moze svrstat i repin auto!nije valjda kod vas nek on odvozi da vidimo a,dole ak nemoze stat tko ga jbe!istina je sta je repo cuo!u to ce se uvjerit kad dode na stazu!jer osobno sam vozio na toj stazi!ja sam uspio svaki puta stati ali moj auto izlaznu ima 160km/h na 402.sto je sa autima koji ce ici u klasu 12 ili 11 pa ti auti idu 200 na sat na 402!i nek me niko nepokusava uvjerit da je ono staze u zivinicama dosta da se stane za takve aute!repo nemoj riskirat to je moj savjet!mislim da se organizatori trebaju pozabavit s time zaustavnim putem!jer bolja cesta i uvjeti doci ce vise boljih i brzih auta!zasto BASTA nedode jel se tko zapito pa njemu treba pomocni padobran da stane tamo!nije lud da izgubi glavu!mislim da nije vrijedno! OVO JE MOJ APEL ORGANIZATORU DA PRODUZI ZAUSTAVNI PUT!da bi ta manifestacija bila jos bolja i zacinila se pravim spektaklom auta kao sto su repin i kao sto su auti koji pomicu granice moguceg!
 
Početnik
erol_brcak je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
cujem pricu da je zaustavni put tu jako los, kratak. nisam nikad bio, pa osobno neznam.
ja dolazim svakako, ali nebude li to OK, ja cu odbiti na licu mjesta da vozim.

Bio sam dva puta tamo,kao promatrac,ali koliko sam skontao staza je stvarno duga i mislim da nemaju pprblema sa zaustavnim putem,stovise da imaju pomakli bi start jer i prije starta ima dosta ceste gdje obicno cuneri malo treniraju ;)


ok. dok meni covjek govori, citiram: "ako ides 200 na sat, nemas jebene teorije da se zaustavis tu na njihovoj stazi". a ja idem dosta vise sada..

moje je da pitam! ja sam taj koji trosi gorivo da dodje tu, da placa smjestaj, i da se zaustavlja. i dok je god tako, postavljat cu pitanja 1000000000 puta ako treba sta me zanima

dragan je napisao(la):
nije valjda kod vas nek on odvozi da vidimo a,dole ak nemoze stat tko ga jbe!



jeste, to je inace mentalitet ovih podneblja...
 
Član
mislim da promatrac i vozac da je to jbna razlika,razlika nebo i zemlja!il nek pomaknu nazad start il nek organizatori rade sto hoce al nek to bude kako treba!:icon_mad:ili nema:123:pa nek onda organiziraju samo klasu 17!mislim da to nisu stvari s kojim se moze zjbvt!
 
Početnik
dragan je napisao(la):
mislim da promatrac i vozac da je to jbna razlika,razlika nebo i zemlja!il nek pomaknu nazad start il nek organizatori rade sto hoce al nek to bude kako treba!:icon_mad:ili nema:123:pa nek onda organiziraju samo klasu 17!mislim da to nisu stvari s kojim se moze zjbvt!



ovaj organizator bas i ne mari za mnogo sta.. primjetih inace ovako :D


da, velika je razlika izmedju gledatelja i vozaca. a posebno izmedju pametnjakovica inace (koji ce se vjerujem javiti u toku sutrasnjeg dana..) i mene. dusu sam pljuno nakon sto sam auto natjerao na kanal da uradim finalnu fazu radova za ovu sezonu. mjesec dana sarafanja i skakanja po radnjama od jutra do mraka (a prije toga mjeseci i mjeseci pribavljanja dijelova i razrada plana rada). bez zajebancije, izgubio sam tocno 4 kila tezine za mjesec dana, jer nisam imao vremena ni volje jesti po citav dan ! (no dobro, bit ce mi bolje vrijeme na 402 :) )
1000 izazova, prepreka, prerada i problema. i svi su iza mene. u ponedeljak moram u Uzice da mi se sredi novi turbo i balansira (da da ide jos jaci killer na golfa).. pa moram izmapirati opet.. pa za Tuzlu..
i bogami zadnje o cemu vise imam volje misliti je ovo sto cujem, za zaustavni put. no koliko god da sam se borio da bi vozio, svega mi, odbit cu voziti ukoliko nije sigurno. pa makar odbio na licu mjesta nakon sto dodjem gore. odnos prema vozacima mora biti korektan, barem u osnovnim stvarima.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top