Tuzla: Znatno smanjen broj prekršaja

Tuzla: Znatno smanjen broj prekršaja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
edoze je napisao(la):
smajke je napisao(la):
valja isprobat fazon jaran ima stranca i ima tablice od prikolice necije s koje je ukro te table...
pada vidimo kome ce psoat kaznu lolz
ima da napravimo fotosesion

:lol::lol::lol:
dodje ti rjesenje da moras predat vozacku,prosao kroz crveno,a ni nemas auta u tom trenutku:lol:

nemoze ja mislim strani drzavljanin predat vozacku na zabranu u FBiH, kako ce oni njemu doc npr. u sloveniju i trazit vozacku da se preda u cips :icon_rolleyes::icon_rolleyes: hehehe mislim da po tom pitanju nista nemogu uradit osim mozda poslat neku novcanu kaznu koju takodje nemoras da platis jer nemas veze sa FBiH ;);)
 
Član
2500 prekrasaja x min. 60KM = 150.000KM za 2 sedmice. :cool::cool:

heh sad ce u Tuzlanskom kantonu biti najbolje plate drzavnim sluzbenicima :cool:
 
Član
Kad vide kako ide, stavit ce jos 2-3 kamere, kao i kod nas.

A inace autima sa stranim tablama se ne salju prijave, bar nisu do sad. Ne znam sta ce se sad desiti kad se potpisao ovaj ugovor sa EU... :icon_idea:
 
VR6Boki je napisao(la):
Kad vide kako ide, stavit ce jos 2-3 kamere, kao i kod nas.

A inace autima sa stranim tablama se ne salju prijave, bar nisu do sad. Ne znam sta ce se sad desiti kad se potpisao ovaj ugovor sa EU... :icon_idea:

nista od toga ostaje na tome da strancima nemogu nista
 
Član
ova kamera je shit..
Neko vece ja stojim na semaforu pored mene se lik prestroji i skrece desno.. Prosao je kroz zeleno,ali cim je on prosao kroz zeleno svjetlo se ugasilo i autmatski se kamera aktivirala.. Sad ce bezveze dobiti kaznu iako je prosao kroz zeleno..
 
Član
MrShadow je napisao(la):
ova kamera je shit..
Neko vece ja stojim na semaforu pored mene se lik prestroji i skrece desno.. Prosao je kroz zeleno,ali cim je on prosao kroz zeleno svjetlo se ugasilo i autmatski se kamera aktivirala.. Sad ce bezveze dobiti kaznu iako je prosao kroz zeleno..

ja proso kroz zeleno a zeleno i dalje gorilo iza mene i mene blicnula al evo nije doslo nishta...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Kad vide kako ide, stavit ce jos 2-3 kamere, kao i kod nas.

A inace autima sa stranim tablama se ne salju prijave, bar nisu do sad. Ne znam sta ce se sad desiti kad se potpisao ovaj ugovor sa EU... :icon_idea:


od ovog radara sad, nisam jos nista dobila - nema razloga..
ali sam znala dobiti kaznu u nürnberg.. gdje je koverta + markica znatno skuplja nego kazna cijela *lol* ako im se isplati.. nek izvole
 
Moje licno misljenje je da se sa ovom kamerom poranilo, iako nemam problema sa prolazenjem kroz crveno niti sa brzanjem na magistrali.Primarni problem juzne magistrale je nepostojanje zelenog vala, i to je PRVO sto je trebalo rijesiti, pa onda ako treba postaviti i 50 radara. Forumasi iz Tuzle znaju kako se zna formirati simpaticna kolona koja poklopi i prethodni semafor u periodima guzve. Mislim da je ovo sredstvo za punjenje budzeta, i sumnjam da je opcinska vlast primarno mislila na sigurnost saobracaja, jer bi mogla za pocetak postaviti semafor nedaleko od svoje zgrade, na kojem su nesrece gotovo redovna pojava. A sto se brzine tice, manje vise svi na tom dijelu usporavaju, jer policijska patrola gotovo redovno stoji na tom potezu.
Pozz.
 
U potpunosti se slazem Adnan_17...Sastavi se kolona od-do:icon_mad: Sramota...Samo daj para a nebitno sto moras ici od semafora do semafora 30 min a udaljenost je bijednih 300 metara...Ali opet narod suti...Sto je kod nas standard...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top