Tuzla udes - 9:20

Tuzla udes - 9:20

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kinggti je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
e jbg moj extra dobar drug eldar pozegic s ovim golfom... steta izgleda da je golf jebeno razvaljen... al ajde za takve stvari postoji osiguranje... nadam se da nikom nije nista...



ajjj pa redzijev brat udario pjesaka na ircuu jooooj pa sta je ovo ljudi sve moji jarani nastradase u posljednjih par dana...

lol pike ovo eldar sudar imao ??
ha izgleda da jest ovo je njegov auto jedino da nije stari njegov vozio al nevjerujem on je 100%... nadam se da niko nema povrede nikakve... a sto se tice pjesaka van zivotne je opasnosti i izaso je na cestu upo raskrsnice izmedju dva pjesacka... nadam se da ce sve biti ok... ljudi cuvajte se haman neka jebena vremena evo moji svi jarani polupase auta... molim boga da se meni shta ne desi...
 
Član
Ne mogu da vjerujem da je redzin buraz! Pa ja razmisljam pola sata odakle mi je poznata ona crna cetvorka! Vidio sam lika koji je prisao da duva balon, nije mi licio na njega.....ili ga nisam prepoznao u mraku....aj svasta.....


A ovo sto Kudy kaze, vidio sam kad je hitna (napokon) prosla dole, kontam, nije valjda da tek sad idu.....
 
trizex je napisao(la):
Ne mogu da vjerujem da je redzin buraz! Pa ja razmisljam pola sata odakle mi je poznata ona crna cetvorka! Vidio sam lika koji je prisao da duva balon, nije mi licio na njega.....ili ga nisam prepoznao u mraku....aj svasta.....

ne znam ni jednog ni drugog, al mi je dobar jaran koji zna njih dvojicu reko da je to on..valjda se edo zove:S....steta i za pjesaka i za malog:icon_sad:
 
Član
naletio sam na oba sudara... ne znam sta da kazem za bilo koji od njih... ne dao bog nikome...:icon_sad:
 
Član
cuo sam,ne znam je li pouzdano,navodno je taj pjesak iz batve podlegao povredama...
tuga tuga:icon_sad:
 
Legend
53) determined 09.11.2008. u 19:58

Samo jedna beznačjana i suvišna informacija (da na momenat prekinem ovu dubokoumnu raspravu o markama automobila i brzinama), udareni pješak je živ (za sada), u teškom je stanju, na aparatima, onako samo čisto informacije radi...
Izvinjavam se na prekidu kontinuiteta postova o automobilizmu, možete dalje nastaviti, hvala...
 
Pješak Husein Nišić (47), kojeg je preksinoć u tuzlanskom naselju Batva oborio „golf 4“, još je bez svijesti na Odjelu intenzivne njege u UKC-u Tuzla.
- Životno stanje pacijenta i dalje je jako ugroženo. Dovezen je s veoma teškim povredama, višestrukim prijelomima donjih ekstremiteta, teškom povredom karlice i pršljenova - kazala je Dragana Marković, dežurni anesteziolog na Odjelu hirurgije UKC-a Tuzla.
A. Mu. (Avaz)

ev ovo su najnovije informacije...mada sam ja cuo i da su mu amputirani donji ekstremiteti..ispravite me ako grijesim..
 
Član
Druga teška nesreća dogodila se oko 20 sati u tuzlanskom naselju Paša Bunar. Tom prilikom je otvoreni prijelom jedne i zatvoreni druge noge, te frakture rebara i deformacije kuka pretrpio pješak Husein Nišić (47). Njega je u neposrednoj bizini pješačkog prelaza automobilom "golf 4" udario Edin Ahmetović.

Nišića su u Dom zdravlja Tuzla odvezli taksisti, a iako je na mjestu nesreće bio prekriven čaršafom dvadesetak minuta, kako smo saznali, do zaključenja ovog izdanja davao je znake života u šok sobi tuzlanske Hirurgije.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top