Tuzla: U saobraćajnoj nesreći povrijeđene tri osobe

Tuzla: U saobraćajnoj nesreći povrijeđene tri osobe

OmO

Član
U saobraćajnoj nesreći koja se dogodila jutros na južnoj gradskoj saobraćajnici u Tuzli, u blizini Mercator centra, tri osobe su povrijeđene. Povrijeđeni su Ivica S. i njegov maloljetni sin Alen S., koji su bili u automobilu Passat karavan, te vozač BMW-a.

130223018.1_mn.jpg

130223018.2_mn.jpg

130223018.3_mn.jpg




Očevidci tvrde kako je vozač BMW-a vozio oko 150 kilometara na sat i da je udario u Passat, koji je od siline udara odbačen desetak metara dalje na zelenu površinu pored Mercator centra.

Uviđaj obavljaju službenici PS Centar, a saobraćaj se odvijao otežano. Istraga je u toku.
 
Član
daki je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Očevidci su sigurno imali radar i izmjerili tu brzinu.

da si odavde i da znas vlasnika BMW-a i jos neke detalje, nebi tako mislio ;)

da si neznam odakle je jasno je da ocevidac nemoze procijeniti brzinu, i da se na 150km/h auti dezintegrisu pri udarcu a ne da se samo probije guma.


PS:pohvale redakciji sto naslov nije BMW stereotipan i zelim brz oporavak povrijeđenim.
 
Član
etno je napisao(la):
Eh to je situacija kad dijete vozis, pa te ovako neizivljeni unesreci.

nebranim nikoga ali nevolim preurenjene zakljucke, otkud znas da ovaj sa djetetom nije se izenanada bez zmigavca pokusao prestrojiti.

ako ista mrzim to su predrasude!!
 
Legend
-Suki- je napisao(la):
etno je napisao(la):
Eh to je situacija kad dijete vozis, pa te ovako neizivljeni unesreci.

nebranim nikoga ali nevolim preurenjene zakljucke, otkud znas da ovaj sa djetetom nije se izenanada bez zmigavca pokusao prestrojiti.

ako ista mrzim to su predrasude!!

Pise da je vozio oko 150, a ne da je udario 150, i opet kazem da znas cije je auto, nebi tako pircao i mislio, al hajd nije ni bitno, dobro je da su zivi svi.
 
ma ja sam dosao do zakljucka da ne treba nikoga osudjivati na osnovu ovih novinarskih naslova i njihovih tekstova :)
sve se svodi da bude sto zanimljivije i intrigantnije..
naravno moguce je ovdje svasta da je bilo,
ali ono sto sam ja vidio par puta na ovom dijelu grada jeste da "ljudi" voze preko 100..i mnogo vise..i sve to od semafora do drugog ..
al jbg..:icon_exclaim:
nek su svi dobro
 
Član
black__anegllll je napisao(la):
ma ja sam dosao do zakljucka da ne treba nikoga osudjivati na osnovu ovih novinarskih naslova i njihovih tekstova :)
sve se svodi da bude sto zanimljivije i intrigantnije..
naravno moguce je ovdje svasta da je bilo,
ali ono sto sam ja vidio par puta na ovom dijelu grada jeste da "ljudi" voze preko 100..i mnogo vise..i sve to od semafora do drugog ..
al jbg..:icon_exclaim:
nek su svi dobro

svaki dan se na ovoj relaciji gasa... od dzamije pa do hotela ili merkatora, kako ko proleti... vjerovatno da je vozio brzo al isto tako je moguce da se ovaj nepravilno prestrojio i bum... a novinama sve manje vjerujem... avaz sam prestao da citam jer postao zuta stampa a i klix zna ponekad koju glupost plasirati..
 
Član
Garant je vozio BMW-a 60km/h, ovaj sa Passat-om se prestrojio bez zmigavca i eto sta bi.
 
Član
sub3r je napisao(la):
Garant je vozio BMW-a 60km/h, ovaj sa Passat-om se prestrojio bez zmigavca i eto sta bi.

rahmetli Gigo je izletio na 150 pa si vidio sta je ostalo od auta... isao je vjerovatno bmw brzo, to niko ne osporava al 150 km/h na ovu stetu je presipanje iz supljeg u prazno..
 
Član
sudar nisam vidio al bmw-a sam vidio i da je mene neko pito kolko je bmw proletio kraj mene ja bi mu reko i 200km/h ...
 
Član
eddo je napisao(la):
sudar nisam vidio al bmw-a sam vidio i da je mene neko pito kolko je bmw proletio kraj mene ja bi mu reko i 200km/h ...

vjeruj mi da prodje nekad i 200 ovom relacijom a ja prelazim pjesacki ondje kod mercatora..ma samo se usrat da izvines..hvala bogu pa svi zivi..
 
Top