Tuzla: Sudarili se kamion s prikolicom i ˝Audi Q7˝

Tuzla: Sudarili se kamion s prikolicom i ˝Audi Q7˝

Član
Pričinjena materijalna šteta, vozačica lakše povrijeđena.

U saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u ponedjeljak oko 13:40 sati u ulici Bosne srebrne, na južnoj magistrali u neposrednoj blizini SKPC Mejdan u Tuzli, jedna osoba je zadobila lakše tjelesne povrede i pričinjena je materijalna šteta.

U saobraćajnoj nesreći su učestvovali kamion s prikolicom ˝Iveco˝(206-J-505) vl. firme d.o.o. ˝Cobra˝ iz Srebrenika kojim je upravljao M.M. i automobil ˝Audi Q7˝(624-T-424) kojim je upravljala K.S.(34) iz Tuzle. U sudaru je oštećeno i parkirano vozilo ˝Passat˝(002-T-363) vl. I.E.(56) iz Lukavca. U MUP-u TK nam je potvrđeno da je vozačica K.S. zadobila lakše tjelesne povrede. Uviđaj na mjestu nesreće obavili su službenici policije PS Zapad.

saobracajna-nesreca-11.jpg

saobracajna-nesreca-21.jpg

saobracajna-nesreca-31.jpg




Ovo je Tanin audi koliko ja znam po tablicama... gospodja izlazila na rikverc na magistralu i sabere je kamion... ccc
zensko + veliki auto...
 
Cekaj ba, kamion je nju pokupio, a vi svi navalili, sta ce njoj Q7 haha, joj narode jeste smijesni u zadnje vrijeme!
 
Član
koliko sam ja shvatio, ona izlazila s zguzom na glavnu cestu i kamion je oprdačijo :D

znači, ona kriva jel ? drugo, znam tu Q7 stalno prolazim kraj nje kad idem na fax i vidjao sam je, uvijek na njoj gole gume, i baš sam komentirao, jebote voza se q7 a nema se za guma, a sad kad cujem da zensko vozi, hajd sve joj je oprosteno xD
 
Član
fakat mi nisu jasni ljudi koji izlaze na glavnu ulicu u rikverc... a sto je najgore cesto imam priliku vidjeti takve hajvane... :icon_mad:
 
Član
hahaha pa sta se cudite prosle sedmice lik na tranzitu parkira kamion u dvoriste u rikverc sreca niko nije brze vozio inace bi bilo svasta...bosna je ovo u njoj je normalno i preticat u tunelu i radit polukruzno na magistrali sve to ulazi u rok sluzbe jos ako imas love nema ti kraja a neko sto stavi lumar folije zajebava ga polupismeni seljak samo zato sto je to kao toboz opasno
 
Top