Tuzla - Sarajevo fotkice

Tuzla - Sarajevo fotkice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Nekoliko na brzinu od danas fotkica, ide Tuzla ispred zgrade jutros u 8, pa Olovo Panorama, pa Nisici, pa Vraca.
Mrtav sam nabrzinu je ovo :D

 
Član
Ma malo ovo ono...ma samo laganini...lijep audi samo ga spusti onda ce vec biti perverzija :)
 
Legend
Spusten je vec, naprjed 5 nazad 4 cm, Opruge crvene H&R ali nakon 15" felica dolaze ove 17ke i opet se malo propeo, ali nize ne moze.
 
Legend
Eh jos jedna sa Zmajevca, i za veceras od mene dosta :) odo lec :)

Sarajevo preljepo kao i uvjek cak i kada kisa pada

 
Početnik
audi je dzamija ... a ovde sam te na sjenjaku neki dan vidio :)

kontam iduce nedelje tj. ove u sarajevo na meet malo pa jesil ti planiro da pichimo u koloni
 
Član
joj dobre fabije,haman ko moja :p audi je betonikus,samo jos neke farove i nista mu vise ne treba
 
Legend
Ma kad ne prozivode nikakve farove za njega :(, ali sam nesto skonto, pa vidjecemo na proljece ili cim malo proljepsa se bice mali projektic :).

Istrucko sam se za narednih mjesec dana, tako da nevjerujem da cu audijem ici opet u Sa, prije Street race-a.
Dodji na jupiter, svaku noc bude okupljanje od 9, pola 10 do 2 ujutro, trke svaku noc.

Preksinoc doso lik sa sierom coswort 4x4 nesto neznam ni ja kako se zove, i hoce sa nurijom po pare da se trka, i dok je nurija mjenjao gume, potrka se sa hondom civic i osiba ga honda za duzinu, ima klip uskoro oniline.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top