Tuzla: Saobraćajna nesreća na raskrsnici kod Higijene

Tuzla: Saobraćajna nesreća na raskrsnici kod Higijene

OmO

Član
Prema prvim informacijama, lice koje je izazvalo nesreću udaljilo se vozilom sa mjesta događaja...

saobracajka-higijena1.jpg


Noćas oko 22:40 sati, na Južnoj magistrali dogodila se saobraćajna nesreća na raskrsnici kod zgrade "Higijene". Prema prvim i nezvaničnim informacijama do udesa je došlo kada je za sada još uvijek nepoznato lice velikom brzinom udarilo u vozilo Škoda Octavia kojim je upravljala mlađa ženska osoba te se udaljilo sa mjesta događaja.

saobracajka-higijenaa.jpg


Prema izjavama očevidaca, vozilo se nakon udara nekoliko puta okrenulo na magistrali nakon čega je udarilo u obližnju trafiku. Na lice mjesta pored pripadnika PU Tuzla koji su vrše uviđaj, stigla je i ekipa Hitne medicinske pomoći koja je na licu mjesta pružila pomoć ženskoj osobi koja je upravljala vozilom Škoda Octavia. Informacija o stepenu povreda još uvijek nema...

saobracajka-higijena2.jpg
 
Član
Ovakvih budala nikad dosta :icon_confused:, treba ga sto prije naci i malo ga pomaziti pendrekom po bubrezima. Zbog ovakvih budala se najvise i vezem, a da me udari ne d'o mu Bog, sve bi mi kljuceve iz alata zapamtio. Djevojci brz oporavak :icon_confused:
 

OmO

Član
black__anegllll je napisao(la):
OmO je napisao(la):
I cura je brzo vozila, ispod 110-120 nije isla sigurno...

kako znas :D

Ma rekao mi drug, bili oni ispred njeg i kaze da su vozili brzo.

Samo sto je izgleda cura od policajca sestra tako da ce se to sigurno napraviti da ona nije kriva, da nije vozila brzo, da je taj s golfom nekako izgurao sta vec i pobjegao.
 
Top