Tuzla: Saobraćajna nesreća na putu za Gradinu

Tuzla: Saobraćajna nesreća na putu za Gradinu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
saobracajna-nesreca4.jpg



Zbog saobraćajne nesreće koja se nešto prije 12 sati dogodila u ulici Trnovac, na saobraćajnici koja iznad Panonskog jezera vodi ka UKC-u Tuzla, na toj dionici je blokiran saobraćaj. U udesu koji se desio iz do sada ne utvrđenih razloga, učestvovali su taxi vozilo Škoda Oktavia i Citroen Xara. Od siline udara u oba vozila, koja su pretrpjela veću materijalnu štetu, otvorili su se zračni jastuci. Uviđaj je u toku, a policajci koji se nalaze na mjestu nesreće nisu mogli dati više informacija. Na svu sreću bankina spriječila da dva automobila nakon sudara slete u Panonsko jezero.

saobracajna-nesreca-22.jpg

saobracajna-nesreca-31.jpg

saobracajna-nesreca-12.jpg
 
Član
Nisu naveli ima li povrijeđenih, ali nadam se da nema, samo ne znam kako su ovo uspjeli :icon_rolleyes:, od auta nema nista, al nek su zive glave...
 
Legend
zao mi nesto takse (iako nikog ne znam) ipak mu je to hljeb
a kao sto vidim, vjerovatno je taxi preticao xsaru i presao na suprotnu stranu..
 
Član
bankinu su zbog tog i postavili i to duplu,to je jedino mjesto u drzavi na kojem sam ja vidio duplu bankinu i kako treba postavljenu
 
N

nenad

Ja danas kreno preko Gradine, kad gore preusmjeravaju sve nazad!
 
Član
a ko ce ti znat..mozda je cojk kocio i nije se mogo zaustavit pa povuko i rucnu nebil mu sta pomogla..medjutim..
 
Član
zajebano je gore pravo.. ja tu uvijek vozim kao ludjak, a svjestan sam koliko je rizicno... brzo se tu vozi, a zacas izgubis kontrolu i to bas na toj krivini gdje su se oni sudarili..
 
Član
kud je tu i cesta glatka u pm,los asfalt neki...ja tu uzbrdo skripim redovno :) a 4motion :) 225ica u odlicnom stanju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top