Tuzla-motorista

Tuzla-motorista

U blizini Doma Zdravlja u Tuzli dogodila se saobracajna nesreca,po slici izgleda da je motorista dobro stradao:
http://img830.imageshack.us/img830/7414/dsc01047e.jpg
:icon_sad:
 
Administrator
prolazio sam ovdje kad su ga ubacivali u hitnu pomoc... i meni se cini da je dobro stradao... motor malte ne pod autom, sajba razbijena, od motora nema nista.. a jest kreno 1-2 stepena napolju mokra cesta a on na motoru...ccc

Devetnaestogodišnji Asmir H. iz Tuzle zadobio je povrede i pričinjena je materijalna šteta u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila jutros oko 9 sati u ulici Džafer mahala u Tuzli. Povrijeđeni je prevezen u UKC Tuzla, gdje mu je ukazana pomoć.

Do saobraćajne nesreće je došlo kada je Asmir H. upravljajući mopedom udario u zadnji kraj automobila ˝Opel Kadett˝(A40-K-964) za čijim volanom je bio Jasmin H.(19) iz Tuzle. Povrede je zadobio motociklista, o čijem stepenu se ljekari u UKC-u Tuzla još uvijek nisu izjasnili. Uviđaj na mjestu nesreće obavili su službenici policije PS Centar.



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
danas je Tuzla bila luda kuca ..
nenormalna guzva na cesti do 4 ..
na semaforu kod rudarskog taxi zakacio kamion zatvorio traku citavu .. guzva nenormalna do brcanske
pa gore onda ovaj motorista ..

od nekih 3 pa do 5 ona spica, pa ko da svi idu autima, jebes kineze
na izlazu iz tuzle prije gaz-auta jetta mk3, udario golfa cini mi se zguza

jbg, nadam se samo da ce ovaj momak bit dobro, i da niko nije teze ozlijedjen
 
Član
nije mi jasno sta je radio pa ovolko auto i motor razbit jos odzada...doduse u nas je normalno da se skuteri koriste za zajebanciju i podjebavanje vozaca pa ne cudi vise nista jbg prolazio pored policijske stanice ide tip sa neakim motorom nesto custom made pitaj boga sta puca ko mitraljez raja izisla gleda da nije zaratilo i dok se ono tako zajebava mora nedje fasovat
 
Član
otac od cure je ovo vidio, valjda je ovaj lik s motorom pretico kolonu auta koristeci se srednjom trakom i neki manglup se prestroji u srednju traku i ovaj da izbjegne sudar s njim pobjegne u svoju traku gdje ga doceka ovaj s kadetom ... momak na motoru je od udara preletio preko auta i pao na cestu i nije se mrdo ama bas nikako kad ga je hitna odnjela ... nadam se da je momak dobro, brz oporavak mu zelim ...
 
Eh to je najgore, kad idu po sredini a ne racunaju na druge budale, ajd ok ako si siguran u sebe, i tad ostavis sebi prostora, ali ovako sam sebe ugrozavas kada znas da vozaci i ne paze na motoriste.
 
Član
strašno,najgore je što omladina divlja na ovim vespama meni se ljetos jedan umalo ne zabi u gepek isto ovako
samo im btino da pretknu a nemisle šta može biti....
 
Necu ulaziti u to sta je bilo... Al' u Tuzlu kad odem je divlji zapad na putu, ja ne znam kako u nas ljudi dobijaju vozacke, lijevom trakom svi voze 40-60 km/h, a desnom trakom svi preticu, jedni se provlace lijevo - desno, al' bas svaku put sam to primijetio, da vecina udje u lijevu traku i vozi k'o pizda da izvines, pa ti moras sa desne ga preticat, pa ti naleti neki taxista sa parkinga koji ceka da ti dodjes do njega da izleti ispred tebe........
 
Član
eddo je napisao(la):
otac od cure je ovo vidio, valjda je ovaj lik s motorom pretico kolonu auta koristeci se srednjom trakom i neki manglup se prestroji u srednju traku i ovaj da izbjegne sudar s njim pobjegne u svoju traku gdje ga doceka ovaj s kadetom ... momak na motoru je od udara preletio preko auta i pao na cestu i nije se mrdo ama bas nikako kad ga je hitna odnjela ... nadam se da je momak dobro, brz oporavak mu zelim ...

ako je on pretico kolonu koristeci se srednjom trakom,pretico je preko pune linije,i taj sto se prestroji u srednju traku nije kriv sto je taj momak derno u kadeta vracajuci se u svoju traku opet preko pune.
nadam se da je momak ok,i da ce popraviti motorin,kao i vozac kadeta :)
 
Top