Tuzla - LUkavac // BMW M6 jedno lice stradalo

Tuzla - LUkavac // BMW M6 jedno lice stradalo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

187

Član
adi187 je napisao(la):
U sta je udario pa ga ovako slupa :icon_question::icon_eek: ovaj je 200 isao cim je ovako unisteno auto :icon_rolleyes:
I ode zivot radi divljanja i dokazivanja pred zenama :icon_confused:

tako ti je brate u vecini slucajeva, nije dzaba ona "ZENE CE MU (NAM) DOCI GLAVE"
 
Član
obicna 6, dijasporac, svicarke table jucer haos pravio po Kalesiji al ono izivljavanje do bola mislim da je gan ci u pitanju....
 
Član
esreća se dogodila na magistralnom putu Tuzla – Doboj, na teritoriji općine Lukavac – 500 metara od raskrsnice na ulazu u Lukavac. Kako saznajemo vozač je sa opštine Živinice i on je zbog neprilagođene brzine izgubio kontrolu nad svojim automobilom švicarskih registarskih oznaka (BMW) nakon čega se automobil počeo prevrtati. U nesreći je život izgubio devetnaestogodišnji A.M. iz Živinica koji je bio kao suvozač u vozilu, dok su vozač (19) i dvije saputnice, dvadesettrogodišnjakinja te dvadesetpetogodišnjakinja, teško povrijeđene i nalaze se na UKC Tuzla.
 
Administrator
nek će vala taj vozač na robiju:icon_mad::icon_mad: dohvatili se bijesnih kola pa divljaju ulicama:icon_mad::icon_mad:
 
bio je i u Srebreniku neku noc bijeli bmw, crni krov ja mislim, svicarske table, neka trojica po 150kg ga vozaju, obrijane glave,obrve, ko pederi
 
Član
Strasno ovako sjednes sa budalo i ni kriv ni duzan pogines kao saputnik :icon_rolleyes:
I ove cure ko zna kakve posljedice ce imati za citav zivot, a i jest trce same cim vide bmw,svica ulaze same u auto ne moras ih ni zvati
 
Član
187 je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
U sta je udario pa ga ovako slupa :icon_question::icon_eek: ovaj je 200 isao cim je ovako unisteno auto :icon_rolleyes:
I ode zivot radi divljanja i dokazivanja pred zenama :icon_confused:

tako ti je brate u vecini slucajeva, nije dzaba ona "ZENE CE MU (NAM) DOCI GLAVE"

***** ga dosla glave :icon_biggrin: .
 
Član
neki dan malo se poganjali imao je dobar zvuk...

dear bmw rest in pieces
ostali rest in peace

pamet u glavu ;)
 
Član
Zao mi je momaka znao sam ih oboicu pravo fini momci stvarno jucer auspuhe nove postavljali na bmw-ove sinoc pored jale ja bio sa ekipom oni prolaze malo ga ustranu i et jutros kad sam cuo nesto hoce da mi bude jbg .. zivot je takav dns jesi sutra nisi R.I.P
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top