Tuzla - LUkavac // BMW M6 jedno lice stradalo

Tuzla - LUkavac // BMW M6 jedno lice stradalo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
SašaCRX je napisao(la):
je*em ti zivot, sa 19 godina mu daju da vozi tako jak auto :icon_rolleyes:

Upravo ,i treba znati i granice napraviti u dosta stvari u zivotu
evo primjerka: nema druge sanse
 
Član
Tuga. Opet su ceste krive... Pa i jesu kako mogu stavljat znakove 50 ogranicenja auto moze 150km/h.Zao mi je svakog ko na ovakav il onakav nacin strada...Pogotovo omladina..
 
ma Lik je napisao(la):
Tuga. Opet su ceste krive... Pa i jesu kako mogu stavljat znakove 50 ogranicenja auto moze 150km/h.Zao mi je svakog ko na ovakav il onakav nacin strada...Pogotovo omladina..

pa sam ti znak govori kolko je preporuceno za tu cestu, a ne 250 pa precicom kroz sumu
 
Član
Одг: Tuzla - LUkavac // BMW M6 jedno lice stradalo

Pa ljudi nestoji bezveze znak ogranicenja 60.zalosno al malo nek paze.
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
ma Lik je napisao(la):
Tuga. Opet su ceste krive... Pa i jesu kako mogu stavljat znakove 50 ogranicenja auto moze 150km/h.Zao mi je svakog ko na ovakav il onakav nacin strada...Pogotovo omladina..

pa sam ti znak govori kolko je preporuceno za tu cestu, a ne 250 pa precicom kroz sumu

Nisi ocigledno razumio poentu , sta sam htio da kazem. Ne mozes imati 19 god. sjesti u bmw-a 6 i vozit 50km/h,ma kakva cesta bila. Nase ceste nisu ni za te znakove koje postavljaju,ustvari nisu nizasta osim za zapreznih kola! Al eto sta je tu je.... Pristalica sam ogranicenja,ali adrenalin.... Pa evo sta na kraju rezultuje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top