Tuzla: Kedijem usmrtio pješakinju

Tuzla: Kedijem usmrtio pješakinju

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pješakinja Ljeposava Tomanić (72) iz Tuzle podlegla je juče u UKC Tuzla sat vremena nakon saobraćajne nesreće u Ulicic Armije BiH u Tuzli, gdje ju je , dok je prelazila ulicu, udarilo dostavno vozilo.

Dostavljač Mladen Lovrić je na kolovoz izlazio unatrag i nije uočio pješakinju. Nakon što ju je udario, žena je pala i tako zadobila teške ozljede od kojih je sat vremena kasnije podlegla.



Istraga je u toku.
 
slazem se da mahnito voze, ali ne vjerujem da je u ovom slucaju krivac brzina jer se covjek kretao u rikverc i jos na kolovoz izlazio...
nije mi se jednom desilo da penzioneri ovi krenu po cesti hodati kao da ne postoje auta i ne obaziru se na auta..
 
Član
Mnogo puta sam bio svjedok kako dostavljaci ludo voze kombije i kedije, cak i kad su puni.... Ali ova starija raja nikako nije dobra.... Danas baba prelazi cestu, pjesackog nigdje, ide ukoso i nikad preci.... Na kraju sam ja morao stati, a nju boli k....sto sam ja stao i sto je ona izasla ispred mene.... Najgluplje mi je kad vidim nekog da jedva hoda, a prelazi ulicu gdje nema ni pjesackog....:icon_mad:
 
Član
Sina je napisao(la):
Mnogo puta sam bio svjedok kako dostavljaci ludo voze kombije i kedije, cak i kad su puni.... Ali ova starija raja nikako nije dobra.... Danas baba prelazi cestu, pjesackog nigdje, ide ukoso i nikad preci.... Na kraju sam ja morao stati, a nju boli k....sto sam ja stao i sto je ona izasla ispred mene.... Najgluplje mi je kad vidim nekog da jedva hoda, a prelazi ulicu gdje nema ni pjesackog....:icon_mad:

i ja sam imao dosta puta takav slučaj,a nedavno da nisam stisno svirenu
možda bi i udario autom u kedi koji je izlazio u rikverc,dostavljač nije uopće gledo ja po svireni i kočnici umalo mi neizleti pred auto...

R.I.P
 
Član
tuzlarije govore drugacije... nije kedi vec kamion...



03.12.2008.
Na ulici u Tuzli
Kamion usmrtio Ljeposavu Tomanić


Ljeposava Tomanić (72) iz Tuzle smrtno je stradala prekjučer oko 9 sati, kada ju je u ulici Armije BiH kamionom „mercedes“ udario Mladen Lovrić. Od zadobivenih teških povreda Ljeposava je umrla sat nakon nesreće, konstatirano je u Univerzitetskom kliničkom centru Tuzla.

- Lovrić je dostavio robu u jedan objekt u blizini mjesta nesreće i, vozeći unazad, izlazio na kolovoz kada je udario pješakinju - saopćeno je iz Tužilaštva Tuzlanskog kantona.

Kantonalni tužilac Rado Tomić, koji je obavio uviđaj, naredio je obdukciju tijela nastradale, kao i nalaze krvi vozača Mladena Lovrića radi analize alkoholiziranosti. Uviđaj su obavili pripadnici Odjela kriminalističke policije Ministarstva unutrašnjih psolova TK.

A. Mu. (Avaz)
Priredio(la): S.M. (TUZLARIJE.net)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top