Tuzla iz pticije perspektive

Tuzla iz pticije perspektive

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
edoze je napisao(la):
ado_89 je napisao(la):
lijepo izgleda pravo. al opet je teza za snaci nego sarajevo

tesko ces to dokazat nekom ko nije ni iz tz ni iz sa:D
bio u oba grada,u sarajevu fulao skretanje,navozao se pravo:lol:
da je ovako nocu uslikat,bilo bi extra,samo je to malo teze izvest

Bio sam sto kazes u oba grada i Sarajevo mi je uzas,em guzva u pm,em mi je jednostavno djeluju kompliciranije,Tuzal ima dvije magistrale i po njima se ravnas jer Tz ima oblika Čilea (dugacka,al uska :) )

A sto se tice ovih nocnih fotki iz neba,ja sam razmisljo o tome,ali balon (napunjen helijem) i ona cudesa kojim ces upravljat aparatom sa zemlje kostaoju preko 2000 eura :D jeftinije iznajmit avion,jedino sto je koliko ja znam,zabranjeno letenje nocu. Uglavnom impossible za nekog amatera (koji nema para :D )
 
RCat je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
stupine interesantne iz ove perspektive..

goco, svake subote se moze letjeti avionom ;)

citala sam kad si to pisao, ono bi 10 min 50 km? moze li se to malo produziti, sta je 10 minuta??? to uzletis i odmah hajmo dole xD.. dvoje se sastave, svako 50 km, i bar 20 min xD

naravno da moze, ja sam naveo najmanju minutazu. a za tih 10 minuta moze se lijepo obici tuzla
 

MTR

Član
jasta drug hhahah , ja ne bi vise sjeo ni u sta vise od dana u Madjarskoj kad nam se avioncic ugasio prilikom slijetanja , jao govana oko mene iz mene usro sam se do usiju , haj sastavio je pa ponovo , kad smo sletili jebo sam mu sve sto postoji , ma nema tih para da vise sjednem
 
Član
MTR je napisao(la):
jasta drug hhahah , ja ne bi vise sjeo ni u sta vise od dana u Madjarskoj kad nam se avioncic ugasio prilikom slijetanja , jao govana oko mene iz mene usro sam se do usiju , haj sastavio je pa ponovo , kad smo sletili jebo sam mu sve sto postoji , ma nema tih para da vise sjednem

:lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top