Tuzla: Corsom udario u ulicnu rasvjetu

Tuzla: Corsom udario u ulicnu rasvjetu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Neprilagođena vožnja, ali i vozačko neiskustvo doprinijeli su današnjoj saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila u Ulici Obala Zmaja od Bosne u blizini Mercator centra u Tuzli.

Na sreću, 19-godišnji vozač, čije ime nije soapšteno, i njegov saputnik Š.M. su zadobili lakše povrede, dok je na vozilu ‘opel corsa’ pričinjena veća materijalna šteta.

U MUP-u TK kažu da je vozač usljed neprilagođene brzine udario u uličnu svjetiljku, a potom se zarotirao. Sreća je da u tom momentu nije bilo drugih automobila, pa je izbjegnuta veća nesreća.

corsom-u-banderu.jpg
 
Član
Eto šta se sve dešava...pa ne znam kako ovi koji su tek položili nemaju onaj osjecaj kada stignu gas do poda, da u istom trenu shvate da su neiskusni i da zacas mogu udariti... Drugi put nece ovako sigurno jurcati...
 
Član
Ma ovaj nije isao ni 50 km/h kad je udario u rasvjetu, a neprilagodjena brzina se moze napisati i za 20 i za 120 km/h. To je valjda klasika, kad ne znaju nista pametnije smisliti...
 
Član
bandera se ne mice kad je udarish,nesto slicno zidu,zato je toliko jako razbio :)
da je isho 100km/h farovi bi se poljubili :)
 
Član
ne znam vala... mislim uopste mi nije jasno kako je ondje mogao da udari... 3 trake u jednom i 3 trake u drugom pravcu... a on spuca u rasvjetu??? pa gdje je gledo??? stvarno mi nije jasno...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top