TURBO LADER

TURBO LADER

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
DA li ko ima broj od firme iz UZICA koja radi reparaciju turbina, ako ima neka ovdje napise. Unaprijed Zahvalan

Rijec je o turbini za alfu 166 2.4JTD
 
Legend
buraz imas i onaj turbo servis dole na dobrinji (aerodromsko) pitaj nismu (samira) on je svoj turbo dole nosio i kaze da je zadovoljan kako su to odradili..
 
Član
samo ako daju garanciju, ovi u Užicu koriste originalne dijelove tako da reparirana turbina ustvari bude isto kao i nova, a uz to dobiješ i godinu garancije
 
Administrator
.nOKe je napisao(la):
buraz imas i onaj turbo servis dole na dobrinji (aerodromsko) pitaj nismu (samira) on je svoj turbo dole nosio i kaze da je zadovoljan kako su to odradili..
ispravka noke

meni su turbinu radili u Velesicima i odlican posao uradili, a za Aerodromsko ne znam nisam bio kod njih
 
Legend
pardon, onda sam ja nesto pomjesao..

mislio sam da si dole radio (vidjam onaj turbo service dzip dole) i neku reklamu ovo ono, pa sam povezao sa tim :$

uglavnom, nadam se da si mu pomogao kako god :cool:
 
Član
Ovaj TurboServis kod Aerodromskog je pravo jaka firma al u SWE, kod nas u Bosni nista specialno.. ja bi prije u Velesice il po mogucnosti u Uzice

nismo, kako rade ovi u Velesicima? Jel istina da salju u Njemacku ili u Sa sve zavrsavaju
 
Administrator
meni su radili sve u SA al su zbog vodenog hladjenja (nisu mogli da je ovde testiraju) turbinu slali na testiranje u Uzice (naravno o njihovom trosku) 3-4 dana sve zajedno
mozes platiti u kesu, mozes preko racuna

Sve u svemu odlican posao uradili, normalnu cijenu naplatili i garancija 1god
 
Član
nismo je napisao(la):
meni su radili sve u SA al su zbog vodenog hladjenja (nisu mogli da je ovde testiraju) turbinu slali na testiranje u Uzice (naravno o njihovom trosku) 3-4 dana sve zajedno
mozes platiti u kesu, mozes preko racuna

Sve u svemu odlican posao uradili, normalnu cijenu naplatili i garancija 1god
jesi li je ti reparirao ili neki hybrid pravio..

ja sam reparirao u Uzicama i kostalo me 340Eura.. doduse kod mene turbo rupa pukla il kako se to vec zove.. pa su mi sve bukvalno morali mjenjati sem kucista!

Kakve su cijene u Velesicima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top