TURBO GLUPA

TURBO GLUPA

Član
al sjebo je se i ivo...trebao je jos koji put opucati kad je vec trazila, pa onda noga :D

doduse mozda nema vremena da stigne na sve strane, cim mu tako brzo ova nevina dala :)
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Ovaj dalmatinac je stvarno đubre. Obećao joj je svašta, onda je zguzio i ostavio.Fuj


:lol::lol::lol:
I nakon sto ju dalmos odfaka, voditelj je prc, prc.... Ovaj drugi je lav, sto je pokusavao doci do rijeci... Hebo bi joj jeza.....
 
hehehe daj koji je ovo radio ovaj voditelj je genijalac , ovi srbi tako ludo pricaju kad ovako nekog podjebavaju ja vrsitim hahahaha cuj bastuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu oooooooooooooooooooooooooooooooooooo
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
hehehe daj koji je ovo radio ovaj voditelj je genijalac , ovi srbi tako ludo pricaju kad ovako nekog podjebavaju ja vrsitim hahahaha cuj bastuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu oooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Radio je u Beogradu a zove se TDI, a ova emisija je ANTIDEPRESIV, ide svake srijede u 16:00 sati sa novim temama. Pored ove imaju DR.LOVE gdje lik odgovara na pitanja o ljubavi, zajebaje ih uglavnom, pa ima KONTRA KVIZ isto jako.
Evo na ovoj stranici mozes naci dosta emisija ANTIDEPRESIV, izaberes datum i samo kliknes i sacekas kao na youtube da se ucita, imali su dosta jakih tema, smijes se citava dva sata dok slusas:icon_biggrin:

http://tdiradio.blip.tv/posts?view=archive&nsfw=dc
 
Član
niksa je napisao(la):
a bilo joj super prvi put :lol::lol::lol:

pa kontala dati nogu ovom jadniku sto je okapao za njom cekajuci, ali nije imala u planu da je dalmos onako usput nabio...i onda se jos izvinjava ivanu, kojeg usput javno bruka u pm...joj ovo tacno treba uhvatiti ubit hljeb u njoj i jos jebat da ne bude 8 mjeseci uzalud potrosenih...
doduse sad se moze jebat do mile volje, sto sigurno i radi :D
 
AdnaNsa je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
hehehe daj koji je ovo radio ovaj voditelj je genijalac , ovi srbi tako ludo pricaju kad ovako nekog podjebavaju ja vrsitim hahahaha cuj bastuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu oooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Radio je u Beogradu a zove se TDI, a ova emisija je ANTIDEPRESIV, ide svake srijede u 16:00 sati sa novim temama. Pored ove imaju DR.LOVE gdje lik odgovara na pitanja o ljubavi, zajebaje ih uglavnom, pa ima KONTRA KVIZ isto jako.
Evo na ovoj stranici mozes naci dosta emisija ANTIDEPRESIV, izaberes datum i samo kliknes i sacekas kao na youtube da se ucita, imali su dosta jakih tema, smijes se citava dva sata dok slusas:icon_biggrin:

http://tdiradio.blip.tv/posts?view=archive&nsfw=dc

TO care hvala ti , ovaj lik mi je idol hehehe
 
Član
TDi radio odvaljuje (pa jbga nije tDCI :)) A kod nas u lokalnoj kafani TDI ljeti udara tako i u basti se valjamo slusajuci te idole
 
Top