TURBO GLUPA

TURBO GLUPA

DLS

Početnik
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/nmLW6Au35tM?fs=1&hl=en_US&color1=0x402061&color2=0x9461ca"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/nmLW6Au35tM?fs=1&hl=en_US&color1=0x402061&color2=0x9461ca" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>



:lol::lol::lol::lol:
 
Član
hahahah nedo Bog nikom ovako 'nevinasce' :DD
jbte lozila tipa 8 mjeseci (i ispade papak) i udarala se s tipom u prvoj sedmici :DD
al vrati joj ovaj frajer :D
ovakva bagra i jest za toga samo ..joj prejakooo...nevina a vec ima 19 :DD

kaze valjda mi oprost :)) a bila famous virgin...joj ne vjerujem :D
 

DLS

Početnik
AnDel je napisao(la):
hahahah nedo Bog nikom ovako 'nevinasce' :DD
jbte lozila tipa 8 mjeseci (i ispade papak) i udarala se s tipom u prvoj sedmici :DD
al vrati joj ovaj frajer :D
ovakva bagra i jest za toga samo ..joj prejakooo...

kaze valjda mi oprost :)) ...joj ne vjerujem :D

najgore od svega sto je to sve javno rekla!! a najsmjesnije je sto se ona zove Ivana,njen decko Ivan i ljubavnik na moru Ivo !!:lol::lol:
 
Član
Rece da se zove jaca? Fakat je pametna ko guma od traktora. Ovaj drugi voditelj bi joj svsta rek'o :lol:
 
AnDel je napisao(la):
hahahah nedo Bog nikom ovako 'nevinasce' :DD
jbte lozila tipa 8 mjeseci (i ispade papak) i udarala se s tipom u prvoj sedmici :DD
al vrati joj ovaj frajer :D
ovakva bagra i jest za toga samo ..joj prejakooo...nevina a vec ima 19 :DD

kaze valjda mi oprost :)) a bila famous virgin...joj ne vjerujem :D

potpis

samo bi je ja da sam ovaj beogradjanin nogama ubio prvo pa onda sine smo zavrsili....
 
Član
Joj al' voditelj je najjaci, ma kako bre da nastavite, na fejsbuku jel hahahahahah
il kad joj kaze na kraju, pa sta bi sad ivanu ponudila, svoju bastu hahaahhahahahha
 
Član
Ovaj dalmatinac je stvarno đubre. Obećao joj je svašta, onda je zguzio i ostavio.Fuj


:lol::lol::lol:
 
Član
Sve poštene, čudo jedno.:D

ZELA GTI je napisao(la):
Ovaj dalmatinac je stvarno đubre. Obećao joj je svašta, onda je zguzio i ostavio.Fuj


:lol::lol::lol:

:D

Ja to nikad, npr, niti sam niti ću uraditi.:D



































Ma šalim se. I do sad sam i od sad ću.:D
Ko ih šiša kad su tako poštene.:D
 
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Zamisli scene kako se sad ona izvinjavala ivanu kad je ovako lijepo pricala na radiu:D


Nenad*ebiva glupaca :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Administrator
trizex je napisao(la):
Joj al' voditelj je najjaci, ma kako bre da nastavite, na fejsbuku jel hahahahahah
il kad joj kaze na kraju, pa sta bi sad ivanu ponudila, svoju bastu hahaahhahahahha

hahahahahhahahahaah:lol::lol::lol::lol:
 
Super Moderator
trizex je napisao(la):
Joj al' voditelj je najjaci, ma kako bre da nastavite, na fejsbuku jel hahahahahah
il kad joj kaze na kraju, pa sta bi sad ivanu ponudila, svoju bastu hahaahhahahahha

i ja sam na ove dvije izjave odvalio hahahaha :lol::lol::lol::lol:
 
Top