Turbo Club

Turbo Club

Član
Dargi moji forumaši kao što znate ili ne znate napravio sam grupu na Facebooku koja se zove Turbo Club. Grupa koja se bavi svime što se tiče automobilske tehnologije i samih automobila, preko street race i drugih utrka, tuniranja i pojačavanja automobila i svega ostalog vezanog uz tu tematiku.

Volio bih da se što više članova pridruži (već nas je oko 200) i da to bude jedna kvalitetna zajednica bez spamanja, htio bih da grupu što više vežem za naše dečke, naše projekte, naše utrke i sl.

Učlanite se što prije, pozovite svoje prijatelje i recite im nek oni pozovu svoje, bar one koje će zanimati ova tematika.

Unaprijed hvala, Goran.
 
Član
Pišite, brišite al ne smarajte ljude glupostima, hoću da ova grupa zrači profesionalizmom, da se ljudi mogu informirati i štogod naučiti abd ;)
 
Član
odavno sam u ovoj grupi i dosta pametnih i interesantnih stvari sam procitao, ponesto novo i naucio...svaka cast, nadam se da ce napredovati i postati jedna od boljih i kvalitetnijih grupa...;)
 

IGY

Član
ja sam tu od samog pocetka :) bilo nas par nisam ni slutio da ce biti ovako zanimljiva, ja tu i tamo bacim po koju fotku nekog auta iz vlastite produkcije ;)
 
Top