Turbina na w124 200D

Turbina na w124 200D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
nemojdruze dzaba,bolje promijeni auto..ta mecka je preteska za ikakvo zdravo povecanje snage na tom agregatu...
ti iz tog motora mozes izvuci 25 konja a da mu pri tome ne stetis ali njih neces ni osjetiti na 2tone auta...
 
asmir sa je napisao(la):
2,3 benzin 136 KS :cool:

pa onda turbina...

ne ozbiljno druze puno je to para, a nece bit rezultat kakav hoces, pogotovo sto bi ti da ne ostetis nista na motoru, koji je vec na pola "ostecen" jer je preso boga pitaj kolko...
 

MTR

Član
Adnan Mahovac je napisao(la):
pozz da li je moguce staviti neku turbinu na w124 2.0 diesel 55kw a da mu ne unisti nista u motoru.:cool:

kupi 3,0 sestaka i zavali ga u tu rupahiju ispod haube
 
tito_i_partija je napisao(la):
asmir sa je napisao(la):
2,3 benzin 136 KS :cool:

pa onda turbina...

ne ozbiljno druze puno je to para, a nece bit rezultat kakav hoces, pogotovo sto bi ti da ne ostetis nista na motoru, koji je vec na pola "ostecen" jer je preso boga pitaj kolko...

motor nije ostecen skoro je stavljen a meni ne treba brze od ovoga samoda ima jos snage pa da mu stavim klimu a motor je 94 ja mislim dovezen iz njemacke radi ko sat
;)

MTR je napisao(la):
Adnan Mahovac je napisao(la):
pozz da li je moguce staviti neku turbinu na w124 2.0 diesel 55kw a da mu ne unisti nista u motoru.:cool:

kupi 3,0 sestaka i zavali ga u tu rupahiju ispod haube

bio je 300e 138 kw ali mu je predhodni vlasnik promijenio motor i stavio 200d
 
Član
Adnan Mahovac je napisao(la):
tito_i_partija je napisao(la):
asmir sa je napisao(la):
2,3 benzin 136 KS :cool:

pa onda turbina...

ne ozbiljno druze puno je to para, a nece bit rezultat kakav hoces, pogotovo sto bi ti da ne ostetis nista na motoru, koji je vec na pola "ostecen" jer je preso boga pitaj kolko...

motor nije ostecen skoro je stavljen a meni ne treba brze od ovoga samoda ima jos snage pa da mu stavim klimu a motor je 94 ja mislim dovezen iz njemacke radi ko sat
;)

MTR je napisao(la):
Adnan Mahovac je napisao(la):
pozz da li je moguce staviti neku turbinu na w124 2.0 diesel 55kw a da mu ne unisti nista u motoru.:cool:

kupi 3,0 sestaka i zavali ga u tu rupahiju ispod haube

bio je 300e 138 kw ali mu je predhodni vlasnik promijenio motor i stavio 200d




Ma stavi klimu neces mnogo osetiti razliku, džaba bacaš pare za turbinu ako ti treba samo zbog klime.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top