Tunning 1.9sdi

Tunning 1.9sdi

Član
Zanima me pošto ću od oca dobiti na raspolaganje Škodu Feliciju kao prvo auto (koja mi je jako zanimljiva) planirao sam neki rad na njenom motoru pošto se radi o 1.9sdi
Koji su vaši savjeti da postepeno radim na njoj neko razbušivanje cilindara (friziranje) i neku turbinu napakovati na njega
 
Član
Zanima me pošto ću od oca dobiti na raspolaganje Škodu Feliciju kao prvo auto (koja mi je jako zanimljiva) planirao sam neki rad na njenom motoru pošto se radi o 1.9sdi
Koji su vaši savjeti da postepeno radim na njoj neko razbušivanje cilindara (friziranje) i neku turbinu napakovati na njega
To sve dok uradis, kostace te kao da si uzeo Fabiu TDI. A bolje ce ici.
 
Član
prijatelju, uz duzno postovanje, ocito ne znas u sta se upustas..uradit ces specijalu ni za sto ..napakovat turbinu ili sta vec si htio da radis...moj prijedlog je, posto ti vjerovatno nosaci pasu za tdi 66 ili 81..uzmi stranac auto sa tim motorom, prebaci motor, instalacije, ecu itd sve sebi a visak rasprodas..vjeruj mi danas koliko ima stranaca sa tim motorima jeftinih, mozda je cak i isplatnije ovo uraditi, a da ne govorim o snazi, izdrzljivost i o samom potencijalu ..
 
Top