Tunirani BMW M1

Tunirani BMW M1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo dok cekam kraj BGa uradio sam jedno auto,ali posto se neki vade da nema pravila i ja sam tako uradio :):)
ali nemojte misliti da sam kopirao tudje auto ili druge slike,sve sam sam uradio,trebalo mi je puno vremena ali se na kraju isplatilo,i nemojte reci da ovo nije moj rad...ipak ovdje se na kraju cijeni ko se vise potrudio nego ko zna,pa jel tako...
ovo je slika kako je prije auto izgledalo


a ovo je kako sam ga ja uradio


nadam se da cete i meni kao i nekima dati dobre ocjene zato sto sam se potrudio,a ostalo nije bitno,zar ne...

[size=xx-large]POSTO IMA VEOMA "BISTRIH" MOMAKA MORAM DA KAZEM DA JE OVO ZEZANCIJA
 
ma brate, nisi placan pa da ti itko moze dati validan comment. zato nemoj djaba pisati svoje zelje. a sto se tice rada, bio tvoj ili ne bio, dobro izgleda.
 
Legend
Potrudi se da vise nestavljas tudje fotke, ova slika je objavljena na worldcarfans.com prije nekoliko mjeseci, znam zato sto sam gledao u odabiru tekstova za temu na taj dan.

Foliranjem neces nista postici. Mene bi bilo sramota.
 
Član
warma je napisao(la):
evo dok cekam kraj BGa uradio sam jedno auto,ali posto se neki vade da nema pravila i ja sam tako uradio :):)
ali nemojte misliti da sam kopirao tudje auto ili druge slike,sve sam sam uradio,trebalo mi je puno vremena ali se na kraju isplatilo,i nemojte reci da ovo nije moj rad...ipak ovdje se na kraju cijeni ko se vise potrudio nego ko zna,pa jel tako...
ovo je slika kako je prije auto izgledalo


a ovo je kako sam ga ja uradio


nadam se da cete i meni kao i nekima dati dobre ocjene zato sto sam se potrudio,a ostalo nije bitno,zar ne...

http://www.worldcarfans.com/9080505.001/bmw-m1-protoype-spied
Aiiii pa srami se svoje 21 godine... hajde postedi nas vise ovakvih tema i slika i lijepo se sam odlogiraj s foruma, a u away stavi: "vratim se kad odrastem". :icon_evil:
 
cuj nadam se da cete meni i nekima dati zasluzene ocijene zato sto sam se potrudio, nije te sramota:icon_question::icon_exclaim:
 
Član
LudoA je napisao(la):
warma je napisao(la):
evo dok cekam kraj BGa uradio sam jedno auto,ali posto se neki vade da nema pravila i ja sam tako uradio :):)
ali nemojte misliti da sam kopirao tudje auto ili druge slike,sve sam sam uradio,trebalo mi je puno vremena ali se na kraju isplatilo,i nemojte reci da ovo nije moj rad...ipak ovdje se na kraju cijeni ko se vise potrudio nego ko zna,pa jel tako...
ovo je slika kako je prije auto izgledalo


a ovo je kako sam ga ja uradio


nadam se da cete i meni kao i nekima dati dobre ocjene zato sto sam se potrudio,a ostalo nije bitno,zar ne...

http://www.worldcarfans.com/9080505.001/bmw-m1-protoype-spied
Aiiii pa srami se svoje 21 godine... hajde postedi nas vise ovakvih tema i slika i lijepo se sam odlogiraj s foruma, a u away stavi: "vratim se kad odrastem". :icon_evil:

hahahah
pa ne budite ludi ba zajebavam neke momke sto isto ovako urade i kazu da su oni uradili,nisam kreten da kazem da sam ja radio ovo,sta vam je.
 
Član
daki je napisao(la):
Potrudi se da vise nestavljas tudje fotke, ova slika je objavljena na worldcarfans.com prije nekoliko mjeseci, znam zato sto sam gledao u odabiru tekstova za temu na taj dan.

Foliranjem neces nista postici. Mene bi bilo sramota.

cuj tudja slika nemoj zezat
 
Član
warma je napisao(la):
...
a ovo je kako sam ga ja uradio

warma je napisao(la):
hahahah
pa ne budite ludi ba zajebavam neke momke sto isto ovako urade i kazu da su oni uradili,nisam kreten da kazem da sam ja radio ovo,sta vam je.

NAPOMENA: ovo je sve citirano prije ovog tvog natpisa: "POSTO IMA VEOMA "BISTRIH" MOMAKA MORAM DA KAZEM DA JE OVO ZEZANCIJA"

I tebe sunce udarilo :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top