Tunirana auta sa BhTuning foruma

Tunirana auta sa BhTuning foruma

Izvinite unaprije ako radim nesto lose.Primjecujem da se na ovom forumu radi ono sto ne bi trebalo.Kupi miris stavi nove brisace itd itd i dizu teme.A ljudi koji imaju tunirana auta skupljaju za felge sjedista i sl da bi osvijezili temu.
U ovoj temi bi trebala da budu Tunirana auta znaci samo slike TUNIRANIH auta
Primjer: Ime Prezime auto i grad iz kojeg je grada i link garaze
 
Pa nije losa ideja da se na jednom mjestu nalazi sazetak ozbiljnih auta sa foruma i link ka garazi, sto da ne? Ja znam forum na pamet, al neko ko je tek dosao i hoce da ima pregled svih zanimljivih auta, ova tema bi mu dobro dosla. Al bi trebala da bude sticky i sa samo jednim postom, bez puno komentarisanja, upravo radi te preglednosti.
 
Član
odlicna ideja, ako vec nedostaje novih projekata lijepo bi bilo da se sjetimo nekih starih i mozda zaboravljenih, posebno novi clanovi, jer prije je bilo mnogo vise radova i projekata nego sada :)
bez da se stalno pise o nekim temama nevezanim za auto moto, i da se update-u teme radi brisaca, naljepnice, patosnica i sl. kako kazes
 
Nece otic u zaborav ako je sticky i ne trebs uopste da bude tema u kojojce se rasprava voditi, samo preglednosti i poboljsanja foruma radi da se napravi tako jedna tema, a moderator nek s vremena na vrijeme ubacuje projekte vrijedne spomena.
 
Član
odlicna ideja jer ima toliko dobri projekata od prije auta na kojim je dosta radjeno koja mogu sluzit kao primjer drugim
 
Član
Extra ideja svaka cast jer i treba da auta na kojima se dosta radi oko kojih se ljudi lome da bi napravili nesto da budu tu na dohvat ruke da se pogledaju ima previse novih auta koja bace extra dobre teme u zaborav... I sto kaze erol_brcak kupe miris podmetac za guzu odma tema u vrhu.... Moja podrska je tu ;)
 
Član
Odavno mi je ovaj forum postao ne zanimljiv. Nekad sam visio na njemu, pratio sve moguce, jedva cekao da objavim update, a sad prvo ne mogu da se snadjem da nadjem svoje teme a ne nesto vise. Moja podrska za temu, bilo bi lijepo da se pravi projekti vrate na forum, al ovako mi je postao ne interesantan. Nije mi to to, sto je nekad bio.
 

OmO

Član
Jest vala i ja u posljednje vrijeme nista oko foruma, samo mi stoji upaljen. Mrsko mi pratit nesto, kad se napravio novi izgled rekao sam da mi nije nesto, tesko naci stvari, nije ko prije..
 
Član
Meni npr dodje obavjest da mi je neko lajkao nesto, a kad mi neko pise u garazu ne dodje nista...
 
Top