Tuningday Neustadt

Tuningday Neustadt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
odlicni autici
meni najbolji onaj kadett C plavi i onaj G2 "hrdjavi"

al zato onaj mercedes crveni sa onim cudom od spojlera odvratan
 
Legend
Meni se svidja ova 190tka, ako se nevaram ovo je onaj EVOLUTION.

@renault R-5
To sto su nasi seljaci redali spojlera i snakove po dvicama i suzama dizelima i kojekakvim fordovima krsevima starim, neznaci da je na svakom auto to bezveze, i da nema funkcije. Ako je ovo zaista EVOLUTION, onda itekako ima efekta.
 
Član
i ja DAKI mislim da je ovaj crveni merdžo evolution cjeli body kit je isti imam negdje slike,samo kakva je mašina ako je ista onda spojler ima smisla
 
Član
taj audi ima pneumatic suspensions.

hpsgrossscenegolf26a313ow7.jpg


primjer: http://www.hps-airride.com/

imala sam namjeru sebi naruciti, ali me uspjese odvratiti od te ideje. jer ugradjivanjem tih
auto gubi skroz handling i na brzinama iznad 100 km/h (cesto se krecem i preko 200 km/h).
naizgled - odlicno, ali performansa na brzinu - nicemu.
 
Član
koliko dzidzamluka u pm.-.. ona astra cabrio sa onim odlagacem za pice ili ti ga krilo ,i onaj mercedes stariji sa krilom bacio bi ih na otpad odma..
 
Legend
ja to za hidrauliku nemoj djaba radit,jes ono po izgledu extra,ali sam i ja cuo da dosta smanjuje upravljivost...bezze
 
Član
postoji razlika u hydralicnim i pneumaticnim suspensama. ja dodushe ne poznajem nijedne.
za hydraulicne mi je receno da auto ne gubi na performansi. dok sa ovim gore gubi.

egal.. ja cekam na svoja "nova vrata" ;) svedno s za koji mjesec montiraju zimske gume
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top