Tuning zmigavaca

Tuning zmigavaca

Član
Radi se o tome sto je vrijeme ucinilo svoje pa su plastike matirale i staklo maglenki nije bas sjajno!

Mislio sam kada bi mogao naci neku finu plastiku i ukrojiti da postignem ljepsi izgled! Nekupuju mi se oni tjunirani zmigavci mislim da se to moze izvesti i sa starim!
Da li postoji neki pleksiglas ili neko staklo da nadjem da ga ukrojim na svoje zmigavce i maglenke!?
 
Početnik
RE: Sta uraditi???

probaj sa obicnim plexiglasom i ja sam time stakla maglenki radio i vjeruj kad se odradi po ps-u da je extra,ali nakon obrade obavezno smirgl i lak ili poliranje ;)
 
Član
RE: Sta uraditi???

Sarajlic je napisao(la):
probaj sa obicnim plexiglasom i ja sam time stakla maglenki radio i vjeruj kad se odradi po ps-u da je extra,ali nakon obrade obavezno smirgl i lak ili poliranje ;)

Gdje bi mogao naci plastiku?
 
Početnik
RE: Sta uraditi???

imas na pijaci pogledaj,u radnjama sa elektro materijalom i slicno,a vjeruj mi i ovo sam radio,uzmi omot od cd-a i izrezi ga u oblik i fino sredi i on je extra,jeste da je tanji ali to ti je pri ruci,znaci prednja i zadnja strana omota od cd-a moze;)
 
Član
RE: Sta uraditi???

Sarajlic je napisao(la):
imas na pijaci pogledaj,u radnjama sa elektro materijalom i slicno,a vjeruj mi i ovo sam radio,uzmi omot od cd-a i izrezi ga u oblik i fino sredi i on je extra,jeste da je tanji ali to ti je pri ruci,znaci prednja i zadnja strana omota od cd-a moze;)

Tanka je ona,a i mala je za zmigu, ali probacu da eksperimentisem sa njom na maglenci, oticu do staklara mora on imati!
;)
 
RE: Sta uraditi???

probaj prvo ispolirati te plastike, 2000 vodobrusni, gruba pa fina pasta,,
ako ne bude dobro poslije poliranja probaj sa pleksiglasom uraditi;)
 
Član
RE: Sta uraditi???

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
probaj prvo ispolirati te plastike, 2000 vodobrusni, gruba pa fina pasta,,
ako ne bude dobro poslije poliranja probaj sa pleksiglasom uraditi;)

Napukla je jedna, tako da nemam tu sta radii!
 
RE: Sta uraditi???

Dejo imas uzeti pleksiglas u firmi Novus autoglas na kosevskom preko puta zetre odmah pored autopraonice,cak mislim da ti oni mogu izrezati oblik ali nisam 100% siguran
 
Član
RE: Sta uraditi???

Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Dejo imas uzeti pleksiglas u firmi Novus autoglas na kosevskom preko puta zetre odmah pored autopraonice,cak mislim da ti oni mogu izrezati oblik ali nisam 100% siguran

Aha, pogledacu,vise volim nesto sam uraditi nego kupiti gotovo!:icon_smile:
Gledao sam u FK skupi su i frcne kamen ode sve u pm! :lol:
 
Top