Tuning Styling Sound Show Gradiška 2011 + pravila Stylinga i dB...

Tuning Styling Sound Show Gradiška 2011 + pravila Stylinga i dB...

Član
Evo da se i ja javim i naravno da izrazim sve pohvale organizatorima,da je bilo dobro malo je rec,svaka cast svima koji su juce bili tu,bilo je odlicnih auta i velika posjecenost,sta vise reci....naravno bit ce koja slika i od mene cim se razbudim :lol::lol::lol::lol:



evo par slikica i od mene :icon_smile:


http://www.facebook.com/media/set/fbx/?set=a.198234656881273.41267.100000842197918
 
Član
i treba da budeš bolestan kad nisi smjeo da dođeš...
Golfova je bilo kao u priči...
Čestitke organizaciji i takmičarima....
 
Član
ArminM je napisao(la):
izgleda da je pravo mocno bilo., na slikama sam primjetio Limpi-evu skodu:cool:
joj da mi bi uzivo vidjeti ovog Petrovog Pola, uhhhh, steta sto danas nisam isao

budale :D, dosli mi oko pola 11, usli, kad ostatak drustva, zapeli ajde ba uvuci i fabiu... skupise pare, uzese kljuceve i zavrsi steta zajebancije radi unutra... a nit je auto za staylinga, jos poprljavo i posrano od ptica, a i kukaca milion ubio putem :D
ugl. fino bilo, pozdrav za davora, oggya, pukima, oggy boya sa pivom u ruci non-stop :lol: :icon_biggrin: i ostale.... samo jos fali pista, malo livadice i rostilj raspalit...
 
Legend
auu po slikama je bas bilo pre dobro , puno vise takmicara nego prosle godine i uvjerljivo puno veca guzva
svaka cast TAXI-BAR/u na priredjenom show-u , zao mi je sto nisam mogao doci
 
Član
Nije lose bilo, bilo fini auta, malo sa BH scene, vecino kolege iz Hrvatske, al eto valjda ce se i to popraviti...
P.S @Limpi, Bas sam pitao ogija sta radi ova skoda ovdje, jel on oce best clean look ili sta, kaze oggy, ma to ti je od Limpi-ja iz zenice :D
 
Legend
Stvaaaarno ... ko nije bio dosta toga je propustio... :cool:
Sve cestitke na savrsenoj organizaciji i programu... :cool:
Takmicarskih automobila je bilo preko 90 komada... :cool:

SVE CESTITKE SVIM UCESNICIMA, KAO I POBJEDNICIMA... :cool:
 
Član
enesss je napisao(la):
auu po slikama je bas bilo pre dobro , puno vise takmicara nego prosle godine i uvjerljivo puno veca guzva
svaka cast TAXI-BAR/u na priredjenom show-u , zao mi je sto nisam mogao doci

ma bjezi ba ja cekaj pa cekaj kad ce enes kad njega nigdje....:icon_evil: :D
 
Član
Lijep Event. Organizator se potrudio zaista. Vozila su nažalost odraz ukupne slike odnosno krize ali nadati se boljem.

Vidimo se ...!;)
 
Legend
guster je napisao(la):
enesss je napisao(la):
auu po slikama je bas bilo pre dobro , puno vise takmicara nego prosle godine i uvjerljivo puno veca guzva
svaka cast TAXI-BAR/u na priredjenom show-u , zao mi je sto nisam mogao doci

ma bjezi ba ja cekaj pa cekaj kad ce enes kad njega nigdje....:icon_evil: :D

prvo za bekira pitanje .... jel bilo opet KILEE okupaj see :D hheheheh salim se

jbg drug,auto je sareno,spremam se u koji dan za radove , uz sve ovo non stop radim pa me steglo sa svih strana

ali evo nam sljedece .... Karlovac 6-ti mjeses , pa Banja Luka 7-mi mjesec , pa valjda cemo popit to pice :lol:
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
i treba da budeš bolestan kad nisi smjeo da dođeš...
Golfova je bilo kao u priči...
Čestitke organizaciji i takmičarima....

Bekire, kakav je ono osmijeh kad si vidio maximalni rezultat u gemist tima :D
bas onaj zadovoljni osmijeh, jer ostajes na vrhu, brpas najvise :cool:
svaka cast i tebi i njima :)
 
Top