Tuning & styling show No. 2 u organizaciji Auto kluba 49 Brčko

Tuning & styling show No. 2 u organizaciji Auto kluba 49 Brčko

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo samo da najavimo skup u Brčkom je planiran za drugu sedmicu u mjesecu Maju ili ti tačnije 10. i 11. Maj. Detalji će biti posle objavljeni. Zamolio bih i ostale klubove da budu solidarni da ne stetimo jedni drugima sa smanjenom posjećenošću. Datuma ima za sve :)
 
Član
Iskreno nisam nigdje vidio njihovu objavu. od objava jedino sam vidio Taxi bar gradisku 13.04. i ima par najava za juni kao sto su osijek i ne mogu se sjetiti dal bi ko jos da je nesto objavio
 
Član
Nadamo se jer mi iskreno nemamo lufta da micemo datum jer kao nikad u brckom ce biti vise manifestacija vikend posle nase najave ide motorijada a vikend posle motorijade bi trebalo tradicionalno brcko banovici. Nadamo se lijepom vremenu :) i jos boljem druzenju
 
Član
nije frka. kad bude detaljnije vezano za skup onda cemo da radimo i organizaciju vezanu za pomoc oko priprema i ostalo
 
Član
Malo da osvjezimo temu i da damo neku obavjest da je odobrena lokacija u gradu kod CIPS-a na velikom platou Trga Pravde :) uskoro stize vise detalja jer radimo pun gas :)
 
Član
nemoj se vozati po gradu jer na forumu ti ljudi pisu kako te stalno srecu a ti preskoci dva dana i eto te u brckom :) inace si dobrodosao
 
Hvala druze , ih ne smijem ni reci koliko mi auto trosi tako da je to jos za mene luksuz , iskreno uvijek ostavim pare za tako nesto i onda obradujem sebe nekim djelom za auto umjesto da odem hahahah
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top