Tuning show Odzak 28.-29.05.2011.

Tuning show Odzak 28.-29.05.2011.

Član
samo da najavim da ce ulaz biti dostupan(10km) za auta koja ne zele da se ostave na parkingu,vec da se uvezu u prostor showa,jer mjesta ima ;D to je za one kao manje sredjena auta koja se nece takmiciti.pozdrav
 
Član
nisam ni ja nikad bio,ali mi nije ni bog zna daleko ako od tuzle ima 80 km, znaci iz mog grada nekih 160km u jednom pravcu
ako ne budem radio za vikend here I'm come;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
nisam ni ja nikad bio,ali mi nije ni bog zna daleko ako od tuzle ima 80 km, znaci iz mog grada nekih 160km u jednom pravcu
ako ne budem radio za vikend here I'm come;)

ma joj malan je grad,tako da necet fulat,a ako zapne stagod nazovite na ovaj broj 063 402 978......
 
Član
bekir je the boss...
dB drag...standard...
klase mini,a,b,c...koliko sam ja skuzio...
ajmo brperi...ko dolazi... ?
 
Član
U skladu sa bontonom lijepog ponašanja određene su klase za dB

Klase su sledeće:

Klasa Mini. Tu nam spadaju auta sa svakodnevnim ozvučenjem, pojačala MAX snage do 700w RMS-a, obavezan osigurač na instalaciji.. Znači aero portovi i neke zajebane SPL kutije nisuuuuuuuu dozvoljene samo muzika za svaki dan...(kondenzator dozvoljen) u mini klasu mogu oni koji se takmiče prvi put...

Klasa A. 2x10"sub, 1x12sub ", što se pojačala tiče 1 ili 2 pojačala u linku i 1 akumulator na tvorničkom mjestu...

Klasa B. 3x10"sub, 2x12"sub,1x15sub", 1 ili 2 ili 4 pojačala u linku i 1 akumulator na tvorničkom mjestu...

Klasa C. 3x12"sub, 2x15sub" 1x18"sub, 1 ili 2 ili 4 pojačala u linku... 2 akumulatora od kojih jedan mora biti na tvorničkom mjestu ili 1 akumulator na tvorničkom mjestu i kondenzator u gepeku...

Auta mogu raditi u toku mjerenja, s tim da ne smiju raditi iznad 1000 o/min
Takmičari smiju biti u vozilima...

Ograničenja na frekfencije nema (od 20hz do 80hz) sve prolazi...

Poslije finala dB-a imamo death match (5 min) nabijanja pa ko bude glasiniji u prosjeku...

Metno sam i na CICE.
 
Član
ivica je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
nisam ni ja nikad bio,ali mi nije ni bog zna daleko ako od tuzle ima 80 km, znaci iz mog grada nekih 160km u jednom pravcu
ako ne budem radio za vikend here I'm come;)

ma joj malan je grad,tako da necet fulat,a ako zapne stagod nazovite na ovaj broj 063 402 978......

e pa super ima broj pa ako ne nadzemo zovemo te. hvala

koliko su prijave za dB i stayl
 
Top