Tuning show Odzak 28.-29.05.2011.

Tuning show Odzak 28.-29.05.2011.

IGY

Član
joj euforije kao da se sad iduci vikend ovo desava
a kad dodze event pola ih se nece pojaviti reci ce nisu mogli, imali neke obaveze
ne razumijem te ljude koji se pusu doci cu jedva cekam, a na kraju nista :(
 
Član
igy mi smo ovo samo najavili "ranije" da ne bude POKLAPANJA datuma kao inace........pozz
 

IGY

Član
ivica je napisao(la):
igy mi smo ovo samo najavili "ranije" da ne bude POKLAPANJA datuma kao inace........pozz

pogresno si me shvatio
ok je to sto ste vi na vrijeme objavili datum
nego ovi pojedinci sto inace pred svaki sr pisu jedva cekam da bude, hoce li vise, i kad dodze taj dan nema ih ni na mapi, pa kasnije pisu kako mi je zao sto nisam bio itd.......
 
Član
TURBO_WECTRA je napisao(la):
Bude li u odzaku kakvih okupljanja ovim danima ili vikendom,sastajetel se da se dodje kad da se malo upoznamo?;)

ne sastajemo se u Odzaku,, ali zato svake nedjelje u Modrici kod starog mosta ;)!
 
uni--que je napisao(la):
TURBO_WECTRA je napisao(la):
Bude li u odzaku kakvih okupljanja ovim danima ili vikendom,sastajetel se da se dodje kad da se malo upoznamo?;)

ne sastajemo se u Odzaku,, ali zato svake nedjelje u Modrici kod starog mosta ;)!

ok ev ti broj pa mi samo javi u koje vrijeme pa da doletim i ja malo prekosutra da se upoznamo 062333243 poz i vidimo se;)
 
Član
@vectra,svake nedelje na starome mostu u 20:00 smo tamo
@igy,znam nasta si mislio ai znas da ce tako i biti,imamo bar ja i ti dosta iskustva sa time :D
 
Top