Tuning Club Croatia

Tuning Club Croatia

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hajde da i ja napisem nešto ovdje.

Nedavno je otvoren novi portal(još je trenutno u izradi) i forum Tuning Club Croatia(e on šljaka za 5 :icon_biggrin:). Kao što vi imate BHtuning tako sad i mi imamo svoj forumić. Nadam se da će s vremenom postići kvalitetu kao i ovaj vaš.
Dosta je svjež i nov, ne pucamo na nekoj extremnoj brojnosti. Bitno da je ekipa dobra i da pomažemo jedni drugima, a naravno da je to popraćeno jednom dozom zezancije i zajebancije :icon_biggrin:

Ako ste se našli u svemu ovome bit će nam drago da nam se pridružite,pokažete svoje radove i date koji savjet pa da čujemo i koju pametnu od naših susjeda! ;)

Trenutno nemamo nijednog Photoshopera pa svi vi koji mislite da imate nešto za pokazati slobodno doletite jer vidio sam ovdje dosta dobrih radova!
Naravno i svi ostali su dobrodošli! :icon_biggrin:

Link je http://www.tuningclubcroatia.com/

Ako ste se našli u nečemu od ovoga što sam rekao slobodno navratite!

Hvala!
 
Član
EDIT: Trenutno je u tijeku natjecanje u virtual tuningu, pa ako netko misli da ima vjestine i znanja ili mu je samo do toga da se malo zabavi neka se registrira i slobodno sudjeluje. Inace natjecanje je na Euro razini. :icon_biggrin:
 
Član
freakvw navali evo prilike! :)

P.S. Ja sam se registrirao ali nisam mogao napraviti temu u novim clanovima! Nesto vam nije bilo u redu! Pa cu opet pogledati!
 
Član
Ako bude bilo problema slobodno se javi. Ili meni ovdje na PP ili tamo nekome od admina.
Veliki pozdrav! :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top