Tuning auto dijelovi

Tuning auto dijelovi

Član
poz na li mi neko reci gdje ima u BIH prodavnica dijelova za fiat punta 1 da mogu da kupim stopove i prednjii i zadnji branik (tuning)
 
Član
Harli_team je napisao(la):
A zašto ne bi tražio HGT Punto mk1 i s njega poskidao sve to, originalni dijelovi i izgleda super. ;)

HGT PUNTO MK1 :lol:

UOZBILJI SE;)

trazi kakvog abarth-a mk1 ili sportinga sa abarth branicima i pragovima, ali rijetki su tako da sretno ;)
 
Brum Brum je napisao(la):
Harli_team je napisao(la):
A zašto ne bi tražio HGT Punto mk1 i s njega poskidao sve to, originalni dijelovi i izgleda super. ;)

HGT PUNTO MK1 :lol:

UOZBILJI SE;)

trazi kakvog abarth-a mk1 ili sportinga sa abarth branicima i pragovima, ali rijetki su tako da sretno ;)

Fkt ne znam ima li HGT mk1 nisam znao da ga nema, znam da mk2 ima i jednu i drugu varijantu...:icon_rolleyes:
 
Član
Harli_team je napisao(la):
Brum Brum je napisao(la):
Harli_team je napisao(la):
A zašto ne bi tražio HGT Punto mk1 i s njega poskidao sve to, originalni dijelovi i izgleda super. ;)

HGT PUNTO MK1 :lol:

UOZBILJI SE;)

trazi kakvog abarth-a mk1 ili sportinga sa abarth branicima i pragovima, ali rijetki su tako da sretno ;)

Fkt ne znam ima li HGT mk1 nisam znao da ga nema, znam da mk2 ima i jednu i drugu varijantu...:icon_rolleyes:

mnogi mijesaju hgt i gt, sasvim dva razlicita svijeta i motora, hgt 1.8 16v atmosferac, gt 1.4 turbo ;)
 
Član
trazim na pik.ba ali nema niko nasao sa jednog ali momak nece da skida sa auta mislim da mu to dodje kao slag na tortu
 
Član
Vidi negdje ako imas dobrog plasticara da ti napravi po slici, tesko je naci originalne dijelove takvog tipa ;)
 
Član
bogami tesko kod nas ovamo mislim da nema ni jedan plasticar ali mogu pokusat nista me ne kosta ;)
 
Top