Tunap cistac dizni

Tunap cistac dizni

Član
Naletih na ovo: https://www.facebook.com/TunapBiH/?rc=p
sta vi mislite o ovom proizvodu za ciscenje dizni? U principu me zanima preventivno djelovanje da li to pomaze kakva su vasa iskustva? Koristio sam originalni VW aditiv kao preventivno sredistvo ne samo za dizne vec generalno za naslage u sistemu za gorivo (cijevi) i na diznama (elementima i pumpi), te u komori za izgaranje. Da li se ovo isplati i imali efekta?

PS. Nemam problem sa diznama vec cisto preventivno da li ima smisla koristit.
 
Član
zanimljivo pitanje ja jednom godisnje ubacim liqui moly injector cleaner ovi ostali cistaci cisto sumljam da rade, za tunap sam cuo ali nema na netu puno o njima najbolje je sacekati jos malo vrijeme ce pokazati
 
Član
zanimljivo pitanje ja jednom godisnje ubacim liqui moly injector cleaner ovi ostali cistaci cisto sumljam da rade, za tunap sam cuo ali nema na netu puno o njima najbolje je sacekati jos malo vrijeme ce pokazati
Imam liqui moly nisam ga iskoristio jer sam naisao na originalni VW. Pred zimu sam mislio stavit liqui moly
 
Član
Po meni, sve je to prodavanje magle...moze djelimicno nesto uciniti, ali to je na kraju kad se sve sabere i oduzme, zanemrljivo. To Vam je kao preparati za rast kose!
 
Top