tu sam vam ja

tu sam vam ja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
posto svi hoce te neke slike e evo vam ih.Kupio sam BMW prije 3 dana u Cazinu.nemam vam sta reci neka slike kazu svoje...
 
Član
Cekaj jesil ti imao onog pug-a 206 napucanog,a za bengu da kazem extra je stvarno,neka je sa srecom.
Pozz;)
 
Član
Ajde ba koji K.... seres vishe po forumu!
Niko ti ne vjeruje poslije 206 sa VR6 motorom ahahahahahahaha ...

Lud si!
 
Član
Toncy je napisao(la):
Cekaj jesil ti imao onog pug-a 206 napucanog,a za bengu da kazem extra je stvarno,neka je sa srecom.
Pozz;)

Onog je Pezo-a je vjerovatno prodo za 3 miliona € lik mu iz Tokya trazio kaze hoce da prvi da DRIFT-a sa autom na prednji pogon!

Poslije mjesec dana mu je javio da je osvojio sve sto se moglo osvojiti u Tokyu i javili si mu da ce dobiti glavnu ulogu u "Tokyo Drift 2"!

Sad je izdvojio nesto para pa hoce da ovog BMW-a tunira na minimalnih 900KS ...

:icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Član
DiAbLo je napisao(la):
Toncy je napisao(la):
Cekaj jesil ti imao onog pug-a 206 napucanog,a za bengu da kazem extra je stvarno,neka je sa srecom.
Pozz;)

Onog je Pezo-a je vjerovatno prodo za 3 miliona € lik mu iz Tokya trazio kaze hoce da prvi da DRIFT-a sa autom na prednji pogon!

Poslije mjesec dana mu je javio da je osvojio sve sto se moglo osvojiti u Tokyu i javili si mu da ce dobiti glavnu ulogu u "Tokyo Drift 2"!

Sad je izdvojio nesto para pa hoce da ovog BMW-a tunira na minimalnih 900KS ...

:icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:


HAha:D:D a odakle mu pare za ovako dobar auto:icon_smile:
 
Član
Toncy je napisao(la):
DiAbLo je napisao(la):
Toncy je napisao(la):
Cekaj jesil ti imao onog pug-a 206 napucanog,a za bengu da kazem extra je stvarno,neka je sa srecom.
Pozz;)

Onog je Pezo-a je vjerovatno prodo za 3 miliona € lik mu iz Tokya trazio kaze hoce da prvi da DRIFT-a sa autom na prednji pogon!

Poslije mjesec dana mu je javio da je osvojio sve sto se moglo osvojiti u Tokyu i javili si mu da ce dobiti glavnu ulogu u "Tokyo Drift 2"!

Sad je izdvojio nesto para pa hoce da ovog BMW-a tunira na minimalnih 900KS ...

:icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:


HAha:D:D a odakle mu pare za ovako dobar auto:icon_smile:

Pa odvojio sice od 3 miliona € kaze da ima s cim otici do prodavnice po hljeb i mlijeko ...
 
Član
auto jest fino,ali mi nije jasno sto se covjek nebrani,nekaze nelazem ili nesto slicno nista neodgovara a mozda bi stavio Lambo da laze:D:Di rekao da je njegov.
 
Član
Rolixy je napisao(la):
auto jest fino,ali mi nije jasno sto se covjek nebrani,nekaze nelazem ili nesto slicno nista neodgovara a mozda bi stavio Lambo da laze:D:Di rekao da je njegov.

Sta ce se braniti kad nema dovoljno argumenata da je u pravu! Neka iznese prave cinjenice i povjerovat cemo mu! Problem je u njemu, ali ne znam kakav jer ne znam zasto je ovoliko uporan s lazima!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top