Šta je novo?

Ask question

Ask Questions and Get Answers from Our Community

Answer

Answer Questions and Become an Expert on Your Topic

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

• Logo

TT-RS ENGINE 720bHP

VR6Boki

Član
Učlanjen(a)
19.06.2007
Poruka
7.192
Reaction score
319
Poena
83
Auto
Biciklo :)
Vjerujem da ce taj RS3 biti predstavljen u isto vrijeme kad i BMW M1, sad sta ce biti bolje, vidjet cemo. Vjerujem da bi BMW mogao sloziti bolju jurilicu, mada ce Audi zbog Quattra biti kompletniji auto. Al ko zna, mozda i Audi iznenadi, kako su uradili sa RS4. A ovaj gore TT RS je malo tuniran, pojacan motor na 400 i sitno KS, ima Haldex kontroler i Bilsten suspenziju podesenu tako da smanjuje podupravljanje koje Audi naglasava tvornicki :D

BaXRS4

Član
Učlanjen(a)
04.04.2009
Poruka
1.999
Reaction score
0
Poena
0
Auto
Audi
VR6Boki je napisao(la):
Vjerujem da ce taj RS3 biti predstavljen u isto vrijeme kad i BMW M1, sad sta ce biti bolje, vidjet cemo. Vjerujem da bi BMW mogao sloziti bolju jurilicu, mada ce Audi zbog Quattra biti kompletniji auto. Al ko zna, mozda i Audi iznenadi, kako su uradili sa RS4. A ovaj gore TT RS je malo tuniran, pojacan motor na 400 i sitno KS, ima Haldex kontroler i Bilsten suspenziju podesenu tako da smanjuje podupravljanje koje Audi naglasava tvornicki :D

RS3 2700komada i zamisli, M1 2700komada.....;) Tko će biti bolji, mislim da uskoro dobijemo odgovor...

allroad

Super Moderator
Učlanjen(a)
29.07.2008
Poruka
8.307
Reaction score
1.143
Poena
113
Auto
Alfa 147 1.9 16V
a ja makine majko mila :D

BlackT

Član
Učlanjen(a)
19.04.2011
Poruka
574
Reaction score
104
Poena
43
Auto
Audi 80 B4 1.8T
850Nm 3500 okr :cool:
sve u svemu veoma ugodno za vidjeti nasljednika 2.2T, mislio sam da je s tim motorom audi dostigao vrh. No izgleda da će i mlađe generacije jednog dana moći osjetiti audijevih 5 cilindara a de se ne ubiju tražeći UR ove i S-ove po šupama

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8