Trzanje pri punom gasu

Trzanje pri punom gasu

Član
Skoro sam cipovao auto, vw passat b6 103 kw, I počeo mi je da trza kad dodam pun gas nebitno u kojoj sam brzini, ne puno ali trza. Prije čipovanja normalno je radio. Taj mi je reko da će to s vremenom doći sebi jer treba vremena dok nalegne čip oko 200 km, ja sam presao skoro 1000 ali opet trzna. Pa ako je ko imo iskustva pomoglo bi mi, jer nemam pojma o čemu je riječ.
 
Član
Čuj da nalegne čip. Pa nisu to pakne pa da "nalegnu" vremenom.
Jednostavno taj koji ti je radio nije ti dobro "cipovao", loša mapa.
Imam istog passata 103 kw i uradio sam remap na oko 180ks i nemam nikakvih problema.
Sve zavisi ko radi.
 
Član
Otidji lipo nazad i neka ti vrati tvornicku mapu i neka ti vrati novce dok ti auto jos vozi. Nasvira ti je tlak, a goriva fali. Idete kod raznih ćunera umjesto da odete kod provjerenih ljudi kojima je to profesija
 
Član
Otidji lipo nazad i neka ti vrati tvornicku mapu i neka ti vrati novce dok ti auto jos vozi. Nasvira ti je tlak, a goriva fali. Idete kod raznih ćunera umjesto da odete kod provjerenih ljudi kojima je to profesija
Problema je taj sto sam ja isto kod osobe koja se time bavi, znaci ima radnju za tuning i samo se time bavi.
 
to je mapa mhh stranice neko drugi radi mape ovaj ih samo ubacuje nema tu od remapa nista pogotovo za 2.0 motore nebitno jel BKD ili BMP nek ti vrati tvoju mapu i pare
i otidji ko zna znanje ;)
 
Top