Trosi benzin dok radi na plin

Trosi benzin dok radi na plin

Član
Naime imam problem..trosi puno benzina a samo ga palim na benzin ujutru,jednom dnevno upalim na benz i odmah prebacim na plin,,a desava se padnu obrtaji na leru ispod 500 i na auspuh smrdi benzin...a ima 2 dana nece nikako da na benzin upali,,a evo smrdi benzin iz njeg :O sta bi moglo da bude jel ko imao slican problem,a da radi se o bmw e34 525 12v brc obicni plin..
 
Član
Jel ti ispravan prekidac za prevacivanje benz-plin, meni je prekidac otisao pa nekad zna sam prebacit na benzin :p BTW zasto ga ne palis na plin, ja skoro pa nikad ne palim auto na benzin, sve na plin XD
 
Član
sta je sa protokomjerom, jesi li imao detonaciju, mozda je raznijelo klapnu? kako radi na benzin? ima li snagu, radi li ravnomjerno?
 
Član
na benzin je jedva radio,tusilo ga nesto,,samo na vrh gasa moze cim jaci utusi ga oce se ugasit...sad nece nikako.,,a ima i ti detonacija..nekad..
 
Član
protokomjer dreknuo... 100KM i opet cekas kad ce ga raznijet... na usisu, iza filtera ti je protokomjer... skini kutiju filtera i probaj rukom okrenuti klapnu koja se nalazi unutar protokomjera
protokomjer ima sa strane ukopcan dzek, tako ces ga prepoznati...ako je klapna blokirana, iskopcaj dzek i tako vozi... tj. pali... nema tu lijeka... ili kontaktiraj Sukija, on je sebi u kocku slozio plin koji, kako kaze, ne moze detonirat-ako se dobro sjecam... pa eto, bolje da covjeku platis da ti napravi nego da sedmicno mijenjas protokomjere
u principu, sad trosi ko tenk a ide slabije od juge
na plin vjerovatno radi ok? protokomjer mu tada manje-vise ne sluzi nicemu
 
Član
radi na plin fino,,ide pali..jbg benzin mi sluzi samo ujutru upalim i odmah prebacim na plin..al ga potrosi vrlo brzo,vozim samo na plin a cuje se benzin nekad iza njega,padnu obrtaji hoce da se ugasi ponekad...znaci pravi mi problem na plinu...a sto se tice protokomjera predpostavio sam da je do njega,cim ga zatusi kad dam gas...al opet kazem ne vozim ga nikako na benzin a potrosi ga...
 
Član
pali par dana na plin i vidi sta se desava s benzinom
u principu, pri paljenju trosi ko tenk
e sad, da li u voznji mijesa oboje, tesko ti neko preko tastature moze reci
 
Top