trokiranje

trokiranje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kolega iz Požege ima istu vozilicu kao i ja ali nema pristup netu, pa ću ja priupitat umjesto njega :) . radi se o toyota celica 2.0 gti 156ks 16v i dešava mu se nešto jako čudno. kad ju upali vozi normalno dok se ne zagrije na radnu temperaturu..onda počne raditi na 3 klipa..povremeno..kao da trokira.. i onda odjednom stalno počne raditi na 3 klipa. kao traktor ima zvuk onda, užas. pomislili smo da su svjećice.. promjenimo..opet isto.. pa smo mislili da su kablovi od svjećica..promjenimo..opet isto.. sad ne znam, jedino šta preostaje je očistit dizne? da li netko možda zna u čemu bi bio problem?
 
Član
Uljne karine..NE,kao ni ovo drugo, tu ce ti trebati mađionicar da ti otkrije problem, moze biti razvodnik,pumpa,a pogledaj i dizne....
 
Član
Razvodnik paljenja moguce... moguce predpaljenje isto tako... dizne nisu jer one bi radile isto to i kad je leden... pumpa goriva isto tako tesko da moze biti jer ona ne moze odrediti da ne radi 1,2,3 ili 4 klip tj da ne dobiva gorivo ili iskru. Ona moze ili raditi ili ne raditi tj imati pritisak goriva ili imati slab pritisak goriva. ako ima slab pritisak auto ce raditi na nizim obrzajima normalno, a na visim obrtajima ce trzati i gubiti snagu i nece vuci. Ako ima razvodnik paljenja nek pogleda kakva je razvodna kapa i kakva je razvodna ruka.
 
Član
još uvijek ne znamo šta je. danas ćemo skinut dizne pa odnjet na čiščenje.. ako to ne bude to...onda stvarno ne znam šta bi moglo biti..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top