Trke ubrzanja Sarajevo 6-7.07.2013

Trke ubrzanja Sarajevo 6-7.07.2013

Član
ii ja mislim da to nije puno,ko sto je kolega sa foruma Chuza reko tolike pare ulozili u svoja auta,nesto sto te ispunjava cime se ponosis,koliko je samo nas koji smo cekali ovakav spektakl u nasem gradu,koliko je samo nas koji bi htjlei da ucestvujemo,al dzaba kad finansije ne dozvoljavaju..i ja sam se malo iznenadio sto su mijenjali te cijene al boze moj sta je tu je,ja vjerujem da ce to biti vrhh,maloprije prolazim kroz grad vidim tri šlepe iz Zagreba ljudi dolaze idu prema pisti,nazalost necu moci sutra doci jer radim al u nedjelju dolazim 100%;)
 
Joj kad se sjetim ovih na termama uz ovu blagu krivinu posebno kad se kocilo dole prasine svuda , sjecas li se mozda Boki kakvo je vrijeme pravio onaj golf 2 sto je bio pola ljubicast pola zelen , tj ovaj golf

 
Član
Pa bas sad kad sam trazio ovu sliku gledam, kako je ludo bilo. Da je toliko publike na ovoj stazi gdje se sutra vozi, bio bi event za 10. To bi izgledalo strasno dobro na slikama :)

Nemam pojma koliko je pravio taj Golf, po Hondi bi rekao da je bio u klasi do 1.8, tu je najbrzi auto tada bio Golf 1 od Sirce, koji je vozio visokih 14 sekundi.

Nego da nas ne pobiju ovdje :icon_exclaim:
 
sta ima veze zagrijavamo atmosferu sa starim slikama , pitam jer je abf bio unutra vamo iz mahale su ga momci radili pa me bas zanimalo vrijeme a po slici mislim da je mahno hondu

 

JD.

Član
ljudi nemozete porediti posjetu na dobrinji i ilidzi koji su bili u sred naselja sa po 100 hiljada stanovnika i ocekivati takvo nesto sada

ovo u rajlovcu je u vukojebini mora se autom doci, ne mozes kao na dobrinji i ilidzi izaci ispred zgrade i gledati street race
 
Legend
Ako se u mostaru moglo dati 15 za auto i 5 za ulaz, onda se moze i ovdje dati 8km za ulazi 2 za auto na parkingu, koliko god to izgledalo puno..
Velika su finansijska izdvajanja za ovo, i velika su ocekivanja ljudi koji plate toliko da bi dosli samo na ovaj event, moras im ponuditi dobre nagrade da bi dosli, da bi napravio show itd itd..
Ne kazem da na ovim eventima nema zarade, ali VEELIKA je kocka tu, mora se shvatit ta stvar.. 8km na danasnjem vaktu nije malo, slazem se sa tim, ali vjerujem da ako nista nece biti onih slucajnih prolaznika u publici, vec da ce doci ljudi koji stvarno zele vidjeti TRKU..

Je li se tribine dodatno naplacuju ?
 
Član
1012673_4325834162798_286798746_n.jpg
 
Član
Posjetio event danas, bio 40ak minuta, prisutan bio kad je Marin vozio Calibru, 240 km/h izlazna brzina mu bila, Moravek je imao drugo vrijeme kvalifikacija, nije nesto puno auta bilo, mozda su dosli poslije, GT-R masina, platio cejfa radi, dosao iz zenice, kad je kisa pocela da pada, pokupio se i otisao, sretno svim takmičarima i organizatorima
 
Legend
Iz nekog razloga ove fotografije jako lose prezentiraju situaciju u Sarajevu, nemoguce da ovako malo auta ima.
 
Član
daki je napisao(la):
Iz nekog razloga ove fotografije jako lose prezentiraju situaciju u Sarajevu, nemoguce da ovako malo auta ima.

Nisam sve slikao nazalost. Uslikao samo ove sto su se vrtili najvise pred kraj drzavnog takmicenja. Ali... ne mogu reci da sam zadovoljan, ili sam okasnio. Bio od jedno pola dva-dva do 5. Mozda sutra bude vise raje. Kako god ovo je i dalje mali event :(

Bilo bi cool da ima jos jedna traka i da raja iz zajebancije se moze trkati. Ja bi prvi stao sa svojom makinjom :D. Ne znam, ali ugl. fali nesto.

1052194_202607043230045_1691690422_o.jpg
 
Top