Trke ubrzanja Sarajevo 6-7.07.2013

Trke ubrzanja Sarajevo 6-7.07.2013

Član
zar smo do tog dosli da je puno 8KM za ovo ?

Jeste razmislili koliko takmicare kosta jedan dan....nisu svi dosli da pobijede niti svi mogu pobijediti.

Ja vozim rejs u sinovo ime jer je na njegov imen dan, dao sam 100KM na gorivo za testiranje ove sedmice, 150 za novu pumpu i trebam jos oko 150 da dođem tamo i dam kotizaciju, nesviđa mi se kako se auto ponasa ali svejedno idem da vozim pa sta bude.

vikend je pobogu, nedelja, da niste na rejsu potrosili bi pare na nesto drugo...

puno vama lokalcima 8KM dati za ulaz, a sta je sa gledaocima koji dolaze sa 200KM udaljenosti samo da prisuszvuju eventu.

Pa ulaz je stavka koju uopste netreba uzimati u obzir.


cini mi se da je u Gradisci jednom bio ulaz 10KM nas 3 auta odsli iz MD, oko 8 ljudi, samo da gledamo, koji je to tek trosak?


Neka je srećno svim takmicarima i tako i tako svi voze za svoju dusu a ne za publiku.

PUN!!! :123:
 
Član
Svako ima svoje,al ja sto sam danas vidio i sto se sprema za ova dva dana,mogu reci koliko god je ulaz halal bilo samo da vidite Seju sta covjek cini koliko krvi truda znoja je ulozeno u ovo naravno uz njegovu ekipu koju nesmijem zaboravit ;)

I naprosto nemogu da vjerujem to mi ne ide u glavu 8KM puno dati uz 2KM parking a imas stosta za vidjet,a skrkali ste boziju kishu para u auto i zao vam na kraju dati 8KM za nesto sto volite i sto vas ispunjava e to ne kontam al nikako
 
Član
Svaka cast,isti Sam.
-Suki- je napisao(la):
zar smo do tog dosli da je puno 8KM za ovo ?

Jeste razmislili koliko takmicare kosta jedan dan....nisu svi dosli da pobijede niti svi mogu pobijediti.

Ja vozim rejs u sinovo ime jer je na njegov imen dan, dao sam 100KM na gorivo za testiranje ove sedmice, 150 za novu pumpu i trebam jos oko 150 da dođem tamo i dam kotizaciju, nesviđa mi se kako se auto ponasa ali svejedno idem da vozim pa sta bude.

vikend je pobogu, nedelja, da niste na rejsu potrosili bi pare na nesto drugo...

puno vama lokalcima 8KM dati za ulaz, a sta je sa gledaocima koji dolaze sa 200KM udaljenosti samo da prisuszvuju eventu.

Pa ulaz je stavka koju uopste netreba uzimati u obzir.


cini mi se da je u Gradisci jednom bio ulaz 10KM nas 3 auta odsli iz MD, oko 8 ljudi, samo da gledamo, koji je to tek trosak?


Neka je srećno svim takmicarima i tako i tako svi voze za svoju dusu a ne za publiku.

PUN!!! :123:
 
Ja ne kazem da ne vrijedi i opet kazem sigurno su troskovi takvi zbog svega sto ce napraviti dole ali opet nas standard je takav , a Suki i ja sam jedne prilike otisao u karlovac i skrsio preko 500km samo da izlozim svoje auto to je druga stvar i ne desava se svaki dan pa se covjek pripremi za toga. Ja sam se cuo s nekom rajom preko telefona jer smo se dog da idemo svi zajedno sutra i svi su mislili da je karta 5 km i razocarali se kad sam im javio vijesti

I ne znam sta se svi pale odma puno nije puno , dajes za ovo dajes za ono . Ja kazem kakva je moja sitaucija i kako stvari stoje sa moje tacke gledista i tu se nema sta komentarisati . Ko misli da je realno u krevet ranije sutra ce biti buran dan i to je to mene niko ne treba ni pravdati niti dizati ja samo iznosim svoje misljenje
 
Član
Razumite malo organizatore mora bit velika cijena, vjerujem da nije lako organizovat ovako nesto, uostalom ne vidzate svaki dan auta od 500-1000 konja..
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Ja ne kazem da ne vrijedi i opet kazem sigurno su troskovi takvi zbog svega sto ce napraviti dole ali opet nas standard je takav , a Suki i ja sam jedne prilike otisao u karlovac i skrsio preko 500km samo da izlozim svoje auto to je druga stvar i ne desava se svaki dan pa se covjek pripremi za toga. Ja sam se cuo s nekom rajom preko telefona jer smo se dog da idemo svi zajedno sutra i svi su mislili da je karta 5 km i razocarali se kad sam im javio vijesti

I ne znam sta se svi pale odma puno nije puno , dajes za ovo dajes za ono . Ja kazem kakva je moja sitaucija i kako stvari stoje sa moje tacke gledista i tu se nema sta komentarisati . Ko misli da je realno u krevet ranije sutra ce biti buran dan i to je to mene niko ne treba ni pravdati niti dizati ja samo iznosim svoje misljenje

bem ti sunac sjebali ste se u tri marke !!!


A show u vasem gradu :lol:
 
Član
u nedelju u mostaru je sam parking bio 10km, tako da mi nece bit zao dat te iste pare za kartu+parking, mislim da cu imat sta vidit ;)
 

OmO

Član
Uglavnom puno je dati 20KM za 2 dana da ga jebes, meni je puno tako da cu prisustvovati samo subotu.
 
I ja cu vjerovatno samo sutra ako stignem ali et glupo mi je propusitit onda i nedelju jer ce mi se gledati al sta je tu je
 
Član
ja mislim da nije puno dati 8km,,kad vec se ima sta i vidjeti :icon_biggrin: milion puta se daju i vece pare za neke koncerte i sl. a da ovo bude skup ulaz nigdje veze :icon_rolleyes: ja sam planirao aBd doci kao takmicar u nedelju ako se nesto nedesi nepredvidjeno :icon_biggrin:
 
Član
Suki razumijem ja tebe, ali ima i raje koja bas nisu ekstremni ljubitelji trka, ali bi dosli uz cijenu od 5 KM, a ovako nece. A u Sarajevu je vazda bila najbolja stvar sto ima mnogo publike, toga nije bilo na drugim SR utrkama na kojim sam bio. Pravo dobar je osjecaj kad vidis da je sve puno ljudi na komplet duzini staze sa obje strane, i to je ono sto je cinilo Sarajevo posebnim. Mislim da sada toga nece biti uz ovu cijenu karata, al vidjet cemo...

wgqj4o.jpg


O ovom iznad pricam, to samo po sebi spektakularno izgleda. Mislim da su trebali lagano, mozda 6 KM staviti, pa kasnije eventualno povecevati. Ili na ovoj trci ici na kolicinu karata, ne cijenu.
 
Top