Triglav osiguranje

Triglav osiguranje

Član
Zanima me da li je neko od vas imao iskustva (pozitivna ili negativna) sa ovim osiguranjem?
 
Član
Drago mi je da cujem dobra misljenja, a edo ne trebam naplatiti nista, nesto drugo je u pitanju ;)
 
Član
Godinama registrujem tamo, dva auta , nema problema, kada mi je bila kriza na rate bez dvije rijeci , naplata i osteta to jos nisam kod njih imao bar do sada
 
Član
jusuf sta je u pitanju jel zivotno osiguranje/pa ti fali ono oko povreda/ il osiguranje imovine/ nema unesena ograda, prozori i sl/ radio sam kod njih pa znam nesto sta i kakoo
a inace su korektnii sto se tice isplata procjena i toga i poprilicno najljubazniji vecinim dobre zene radee
 
Član
Kod mene vozila godinama kod njih osigurana sve 5+, jos se moze i na rate placati osigranje sto je u ovo danasnje vrijeme i vise nego dobro :D:cool:
 
Član
Ja sam bio kod njih zadnjih godinu dnaa i razočaran sam skroz...ne bih da odužim sada, ali štetu sam baš baš dugo čekao da mi naplate...i to osnovno osuguranje, kasko kod njih ne bih ni mrtav ako tako rade...
 
Član
drug imao veliki problem s njima, odnosno jos uvijek ima, prije 3 godine imao udes malo veci, auto full kasko u triglav osiguranju, cifra 20 i nesto hiljada procjena iz ase, auto napravljeno u asi, steta ni dan danas nije isplacena, jos uvijek na sudu s njima... kriv jeste bio, ali nije bio pijan ni nista slicno tako da, sto se mene tice triglav 0 bodova
 
Top