Tribali-preporuke

Tribali-preporuke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ako mozete da mi preporucite tribale za bocne strane auta i za haubu,naravno i slike koje mogu iskoristiti kao materijal da pravo nosim u radnju za izradu ili neki sajt,galeriju itd.....

Moze pomoc Nesto za mog Crvenog Đavola:D:D
 
tribali su najvece sranje koje postoji...nekako kvari izgled auta i pravi je kic
Pokusaj razmisliti o varijanti jedne ili dvije linije preko sredine auta...to bi stajalo sigurno...
 
Član
U nfs serijalima najvishe sam mrzio tribale a pogotovo one flameove......clean look german style-ne bih ti preporuchio,izgledat che ruzhnije al eto
 
Član
tribal sa uzeo iz cistog razloga sto je zadnji dio auta ofarban ruzno boja se malkice razlikuje pa bih zelio nesto lijepo da uradim a nedaju mi se pare za lakiranje niti ih imam sada,kompletno lakiranje sam planirao ali ne sada u buducnosti.
 
Član
Ako već hoćeš da prekriješ taj neki nedostatak, onda je po meni bolje da iz jednog dijela to uradiš, kupiš foliju druge boje i preko toga, ravnih ivica, ili malih "flame"-ova na ivici folije....tribale i velike flameove bih stavio na svoje auto jedino ako bih vozio supru sa 400ks...
 
Član
jok to stavljat na obicna auta ... drugo je kad tribal legne na Toyotu Supru ili nekog Skylinea... a sada stavljat na nasa tunirana kola je smjesno ...
 
Član
Moj prijedlog NE i ja sam jedno vrijeme letio za tribalima i htio sam ga staviti ma sto da bude,al na svu srecu sam se preobratio i vidio da je to SHIT.. ;)
 
Administrator
Rolixy je napisao(la):
ako mozete da mi preporucite tribale za bocne strane auta i za haubu,naravno i slike koje mogu iskoristiti kao materijal da pravo nosim u radnju za izradu ili neki sajt,galeriju itd.....

Moze pomoc Nesto za mog Crvenog Đavola:D:D

imam ti ja naljepnicu TRIBALE 1m x 1m pa cu ti dati crna boja, ja sebi nekad davno radio
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Moj prijedlog NE i ja sam jedno vrijeme letio za tribalima i htio sam ga staviti ma sto da bude,al na svu srecu sam se preobratio i vidio da je to SHIT.. ;)

neka neka,hoce to plodom urodit kad ja podjebavat krenem :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top